סיפור מקרה על בגידה של אישה

לפני שבועיים לערך נכנס למשרד החקירות שלי, ערן, נשוי + 2. ערן עובד היי טק, מכור לעבודה, יוצא כל יום מהבית בשעה תשע וחוזר בתשע. אשתו, עובדת בנק, חוזרת אחר הצהרים ומטפלת בילדים. לדבריו ההכנסה של שניהם לא רעה בכלל אבל כנראה שמדובר בסוג של שמיכה קצרה, כלומר, יש כסף אבל לא מתראים הרבה.
 
 
בשנה האחרונה הרגיש ערן ריחוק מסוים מצד אשתו והיה משוכנע כי מדובר בעומס עבודה או מה שנקרא – החיים. משרד חקירות - זה הדבר האחרון שהוא חשב שיקרה לו במהלך חייו אך מה לעשות כנראה שהחיים מפתיעים אותך, הוא אמר בפגישה הראשונה. בפגישה עם החוקר הפרטי ערן סיפר לי כי הוא לא מאושר מחיי הנישואין שלו וכי הוא וגם אשתו איבדו חשק אחד לשני - על כל המשתמע מכך. עם זאת ערן מעולם לא בגד באשתו אך חשד עלה בליבו כי לא מדובר בעניין הדדי,  ולכן פנה אלינו. בגידות הן עניין שבשגרה בכל משרד חקירות וזוגות רבים שמגיעים אלינו מגלים את האמת, שלעיתים מסתברת ככואבת מאוד.
 
בדיקה ראשונית שערך משרד החקירות שלנו  עם ערן העלתה כי אשתו לא הוציאה סכומים בלתי רגילים מחשבון  הבנק כמו שאנשים רבים שמוצאים כסף בתקופה בה הם בוגדים (מתנות, בתי מלון, מסעדות וכו'). החלטנו לעשות מעקבים  אחר האישה, ועד מהרה גילינו כי אכן יש לה רומן עם אחד מעובדי הבנק – יאמר לזכותה שהיא הייתה זהירה ביותר אך כנראה שלא מספיק.
 
השיטה הייתה קבועה, השניים יצאו מהבנק, כל אחד בנפרד, באמצע יום העבודה, נסעו לדירה, שמאוחר יותר הסתבר ששייכת לעובד הבנק ונמצאת בקרבת הבנק, וחזרו כל אחד בנפרד לבנק אחרי שעה לערך– בתום ההפסקה. הימים לא היו קבועים ובמשך שבועיים גילינו כי הם נפגשים שלוש פעמים בשבוע. צוות החקירה סיפק לערן תמונות של השניים מתנשקים בחניון מחוץ לביתו. יש להדגיש כי זאת הפעם היחידה שהשניים התנשקו מחוץ לדירה (מה שקרה בפנים אנחנו רק יכולים לנחש). ערן סיפר לאשתו על החקירה, סיפר לה שיש לו תמונות גם מתוך הבית (למרות שלא היו),  אשתו הודתה מיד וכיום הם חיים בנפרד והאמת ששניהם שמחים שהפרשה הסתיימה.
This Is CAPTCHA Image