חקירת בגידה של בעל עשיר

הסיפור שלי הוא כמו כל סיפור חקירות רגיל, כמעט. אפשר לומר שנקלעתי לקלישאה- בעל מצליח, אמיד מאוד, אישה מפונקת שנהנית מכספו של בעלה שהצלחתו הועברה לו בירושה מאביו העשיר,  צעירה בשנות העשרים המאוחרות לחיי, הוא לקראת סוף שנות ה40 שלו, גרוש. אני- בחורה שכל מה שחפצה בעולם הוא לא לחשוב על הכסף, ולהוציא על מה שבא לה. כמה אושר טמון במילה הקטנה הזו, כסף, וכמה אומלל מי שמרגיש בחסרונו. אחרי חיים במשפחה ענייה החלטתי שלא אלך בדרך הזו. על קריירה לא חשבתי כמעט, הדרך נראתה לי ארוכה ומפרכת וגם לא מבטיחה הצלחה. דבר אחד ידעתי- להשתמש ביכולות הפיתוי שלי.

מבת ים האפלה הייתי נוסעת לתל אביב וסביבתה כבר אחרי שהשתחררתי מהצבא, לווה בגדים יפים וחשופים מחברות שהעולם האיר להן פנים יותר מלי, ומפלרטטת את עצמי לדעת. מתישהו, ידעתי, אפול על זה שיוציא אותי מהאפלה. תוך זמן דיי קצר פגשתי את מי שעתיד להיות בעלי ולדאוג לכל צרכיי כפי שמעולם לא דאגו לי. הצרה היחידה היא, שבעוד שאני אולי יכולתי להשיג כל אחד, הוא בהחלט היה יכול להשיג כל אחת אם רק ינפנף בפנקס הצ'קים שלו.

בהתחלה הייתי רגועה, הרגשתי שיש ביננו קליק, שהוא אמנם לא ניצוץ  של התאהבות ילדותית אבל המתח המיני והרמה האינטלקטואלית היו הרבה מעבר למה שיכולתי לצפות מהסיטואציה. באמת נהנו יחד, ושנינו ראינו בקשר ברית הוגנת, והדדית. אבל כבר בשנה הראשונה שלאחר הנישואים התחלתי לראות איך מסתכלות עליו, בנות גילי וצעירות ממני, שידעו מה מצבו הכלכלי. שהתלהבו מהמכוניות, מהבגדים, ואפילו ממנו שהייתי תלויה על זרועו כמו יהלום, עדות חיה לעושרו וליכולות הטיפוח שלו. חיכיתי שמשהו ישתנה אך חששותיי רק גברו, ולבסוף החלטתי לפנות לחוקר פרטי שיחקור את בעלי ויוציא את האמת.

הגעתי למשרדו מבוישת, אבל הוא היה אדיב והרגיע אותי, הסביר לי שהוא הולך לעקוב אחריו ולצלם תמונות  ושאני אקבל את התשובה שלי בהקדם. התוצאות לא איחרו להגיע ואני ראיתי את בעלי בתמונות שצילם החוקר מסתובב עם בחורה שנראתה בערך כבת גילי, יפה מאוד, ומרעיף עליה מתנות יקרות וחיבה. זעמתי ונפגעתי, החלטתי להתעמת אתו על כך ולסיים את הקשר ביננו. אמנם לשנינו אינטרסים משותפים אבל עם הזמן גם נקשרתי אליו רגשית ולא אתן שישפילו אותי כך. בערב הטחתי בפניו את התמונות, ממש זרקתי אותן בכל החדר, ובצרחות דרשתי הסבר שחשבתי כי ידעתי כבר. בעלי שתק עד שנרגעתי, קרב אליי והסביר שכל החקירה העלתה אמת, מלבד פרט אחד- הבחורה הצעירה, היא ביתו הבכורה, שניתקה קשר לאחר הגירושים ואני לא ידעתי על קיומה.

 "למה לא אמרת?" שאלתי כלא מאמינה. "היא צעירה ממך. הרגשתי לא בנוח עם זה, חשבתי שגם את וגם היא לא תרגישו בנוח עם הסיטואציה ובעיקר גם חשבתי שתברחי כשתגלי, והדבר האחרון שעשה זה משהו שיגרום לך לעזוב..." חייכתי. והודיתי בליבי לחוקר, לפעמים כל מה שצריך לדעת זה את האמת.
This Is CAPTCHA Image