חוקר פרטי

איך לבחור חוקר פרטי?

בחירת חוקר פרטי מיומן הינה משימה לא פשוט. כיום ניתן להשיג תעודת חוקר פרטי בצורה מהירה הדורשת תשלום גבוהה של כסף ולכן המצב הזה גורם לעודף של בעלי מקצוע בתחום החקירות שמציפים את השוק.

לצערנו אין נוסחת קסמים שאפשר להשתמש בה על מנת לאתר את החוקר "המצטיין" והאמין אך אפשר לעשות מספר פעולות פשוטות שאנו נפרט אותם בכתבה הבאה. הפעולות הללו יעזרו לכם להבחין בין משרדי החקירות הטובים לבין הגרועים.

הדיסקרטיות של החוקר

חוקר פרטי אמין ומקצועי מעולם לא ישתף איתכם פרטים אודות לקחותיו ואודות לקוחות עבר שלו. הפעולה הזו מעידה על מקצועיות רבה ועל סודיות שהלקוח רוכש ללקוחותיו.

תנסו לדמיין מה יקרה אם החוקר יחשוף בפניכם סודות מעטים על הלקוחות שלו, הבושה לא רק תהיה בפן האישי של הלקוחות שעבדו איתו אלה גם תחשוף אותו כאיש לא אמין ולא סודי.

רשיונות כחוק

כל חוקר פרטי מחויב לעבוד עם רשיונות כפי החוק. לא פעם, חוקרים נעזרים במשטרה על מנת לפתור תעלומות שאין בכוח החוקר לפתור לבד ובמידה ולחוקר אין את הרשיונות המתאימים המשטרה לא תתערב בנושא ואדרבה, הם ינסו לעצור אותו על חדירה לפרטיות. לכן, הרישיון הוא נושא קריטי בעבודתו של החוקר.

עריכת מחקר מקדים

כדאי לעשות מחקר מקדים לפני שאתם פונים לחוקר. במידה ונתקלתם במודעה ברחוב על משרד חקירות שמתפאר שמקצועיותו, אנו היינו מפקפקים בכך. משרדי חקירות אשר עמוסים בתיקים (בגלל מקצועיותם), לא מפרסם את עצמם בשלטי חוצותץ

מתי כדאי לפנות למשרד חקירות


ההחלטה לפנות למשרד חקירות תלויה בכם ותלויה במידת הנזק שיכול להיגרם לכם בזמן שאתם מתלבטים. קיימים תיקים רבים ומגוונים הדורשים פנייה מהירה וביצוע פעולה זריזה על מנת לזכך את הנזק שנגרם אם זה בחקירות כספיות בחברות ענק ואם זה סתם חקירות בגידה בין זוג נשוי. אנו ממליצים לפנות כמה שיותר מהר.
 
This Is CAPTCHA Image