על מי מנוחות

נישואים למראית עין... 
חייהם של תומר ויעל התנהלו על מי מנוחות. הם היו נשואים 15 שנים ועם שלושה ילדים מקסימים. שניהם החזיקו במשרה נחשקת, היא מרצה להיסטוריה באוניברסיטה והוא מנהל במפעל היי טק גדול וידוע. הם חיו בוילה מפוארת, חיו חיים נהנתנים, וככלל נראה היה שהם חיים בעושר ואושר.
אולם, בעת האחרונה דברים השתנו, יותר נכון לומר, משהו השתנה בתומר, הוא לא היה האדם שהיה.
גם על דרך שגרה נהג להגיע בשעות מאוחרות הביתה מתוקף היותו מנהל במפעל היי טק גדול, לרוב חזר לקראת 19:00 בערב או אפילו 20:00. בעת האחרונה התחיל לחזור לקראת השעות 22:00 או  23:00 בלילה, הוא טען שכרגע יש פרויקט חדש ודחוף ולכן הוא חוזר מאוחר. זה לא היה השינוי היחידי בחייהם של תומר ויעל, שכן, ההתנהגות שלו גם היא השתנתה. הוא היה נוהג להסתיר את המכשיר הנייד בכל מיני מקומות ושם אותו באופן קבוע על רטט, הוא לפתע רכש לעצמו שלושה בקבוקי בושם חדשים בעלי ניחוח גברי וחושני, מעולם לפני כן לא נהג להתבשם.
 
תומר שינה את סגנון לבושו, למרות משרתו הלבוש לא היה בראש מעייניו, יעל היא זו שקנתה לו את הבגדים על מנת שיראה מסוגנן ומהודר. כעת הוא נהג מידי שבוע לרכוש לעצמו חולצה חדשה וזוג מכנסיים מחויטים. יעל הקשתה להסכים לשעות ההגעה המאוחרות של תומר הביתה, הוא כמעט ולא הספיק לראות את הילדים ולא בילה עימם שעות איכות. הוא הפך להיות נרגן יותר, איבד את השקט הנפשי שלו, וככלל לא היה אותו הבן אדם.
מנגד, התחילו וחלו להם עוד שינויים לא מוסברים. תומר החל לומר בתכיפות הולכת וגוברת עד כמה הוא אוהב את יעל ועד כמה הוא לא יכול בלעדיה. מידי יום שישי חזר עם זר פרחים מהודר וריחני, דברים שלא היה עושה לפני כן, והספק החל אט אט לחלחל. יעל לא הייתה תמימה כמו כל אישה לערך, והיא החלה לחשוד שהשינוי בתומר נובע עקב מערכת יחסים רומנטית מחוץ לנישואין אותה הוא מנהל. בתחילה ניסתה לשכנע את עצמה שמדובר על חזיונות שווא, ושהיא אולי מתקשה להכיל שינויים חיוביים, אולם הכף נטתה לכיוון מעשה בגידה.
 
בצר לה פנתה יעל אל משרדי, אמנון רודס חקירות, על מנת לשכור את שירותיי כחוקר פרטי. אני רגיל לכך שנשים מהססות נורא להגיע אליי בשל הפחד מלגלות את האמת, אולם, כאן מדובר באישה חזקה, דעתנית, שיודעת בדיוק מה היא רוצה ולא מפחדת גם לא מן האמת שיכולה להיות כמובן קשה מנשוא. 
הקשבתי לדברי האישה הדעתנית והמרשימה למדיי והיה לי אמפטיה רבה לסיפורה ואף קיוויתי בעבורה שאין אמת בחששותיה. המלצתי לה על מעקב, רק כך ניתן לאושש או להפריך חשדות.
ביומיים הראשונים למעקב לא אירע דבר מחשיד, אולם ביום השלישי חלה תפנית בעלילה. נכחתי שבשעות הצהריים תומר יוצא ממקום העבודה עם בחורה נאה וצעירה כאשר פניהם מועדות לבית קפה. מבעד לחלונות המקום הבחנתי מיד שמדובר על מערכת יחסים חמה מעל ומעבר ממה שמקובל בין קולגות לעבודה. תומר החזיק את ידה ומידי פעם ליטף את פניה, אולם לא היה די בכך בכדי לאשש שאכן מדובר ברומן. 

ביום החמישי כבר צצו להן ראיות מוצקות יותר. תומר יצא לקראת השעה 8 בערב מלווה באותה הצעירה, כאשר פניהם מועדות ליעד לא ידוע. עקבתי אחר הרכב של תומר לכל אורך הנסיעה תוך כדי שהוא משתדל לא להסגיר את עצמו. תומר עצר את הרכב אל מול בניין וחמק עם הצעירה לאחת הדירות. תומר שהה בדירה כשעתיים, לאחר מכן נכנס לרכב כאשר פניו מועדות לביתו.
מפגשים שכאלה התרחשו אחת עד פעמיים בשבוע, כל פעם תומר הגיע לאותו הבניין ועם אותה הבחורה. 
את הראיות והצילומים הצגתי ליעל, זו נראתה שבורה לחלוטין ונסערת, אבל עם כל הכאב ולאחר שהתעשתה, החליטה לשים סוף למערכת הנישואין, כאשר בידיה ראיות והוכחות מוצקות לבית המשפט בדבר בגידתו של בעלה.
אמנון רודס-חקירות  נשר
 
משרד:048202817 נייד 0525922245 מייל:amnon@rodes.co.il
 
 
This Is CAPTCHA Image