משחקי תופסת בחיי הנישואין

אני נזכר עכשיו באחד המקרים היותר ביזאריים שטיפלתי בשנים האחרונות. בשעת ערב מאוחרת, בדיוק כעמדתי לסגור את המשרד, נכנס למשרדי גבר צעיר נרגש ונסער.
הוא (איציק) סיפר לי שהוא חושד שאשתו מנהלת רומן מהצד. הם נשואים באושר כבר 5 שנים, ויש להם שני ילדים, ילד בן 4 וילדה בת שנה.
בתקופה האחרונה, טען, הוא שם לב שאשתו מאריכה את שהותה מחוץ לבית בשעות הערב כשהיא אמורה לחזור משיעורי פילאטיס.
היא גם התחילה לטפח את הופעתה החיצונית, כדי לחזור למשקלה שלפני לידת הבת.
הוא הודה שהוא מאד אוהב אותה, אך הוא מעדיף לגלות בעצמו את האמת, לפני שהוא מתעמת איתה.
הוא הביא לי מספר תמונות של אשתו, חנית, ותיאר לי את סדר יומה. היא תכשיטנית עצמאית ועובדת מהבית, ולכן רוב היציאות שלה, הן כדי לקנות חומרי גלם לעבודתה או למסור ללקוחות את ההזמנות שלהם.
 
הוא היה אמור לדווח לי כשהיא יוצאת מהבית או מודיעה לו ברגע האחרון על שינוי בתכניותיה, אני מצידי, התחלתי לעקוב אחריה בדיסקרטיות.
קשה היה שלא להתאהב בחנית. בכל מקום שהיא הגיעה אליו, היא התקבלה בחיבוקים ובחיוכים. אם איציק הסיק שהיא בוגדת בו בגלל החביבות הטבעית שלה, אז הייתה בידיו טעות גדולה.
עד שבאחד הימים, ראיתי שהיא מתיישבת באחד מבתי הקפה הטרנדיים ביותר בשכונה, ואחרי כמה דקות, מתיישב לידה, גבר צעיר ונאה. 
חיבוק ונשיקה בלחי, אלו היו הסימנים היחידים למגע פיזי ביניהם במהלך כל הפגישה.
צילמתי אותם, והחלטתי שאולי עליתי על משהו.
החלטתי שאני עדיין לא מעדכן את איציק, אבל עוד באותו הערב, הוא צלצל ואמר לי, שהוא יודע שאשתו נפגשה היום עם אדם, שהוא בטוח, שהוא המאהב שלה.
הוא גם סיפר לי, ששמע שיחה שהיא ניהלה עם אותו האדם, ושהיא אמורה לפגוש אותו למחרת בלובי של בית מלון בעיר.
קבענו שגם אני אהיה במקום, אך עדיין לא שיתפתי אותו בהתרשמות שלי, שהקשר של חנית עם אותו הבחור, נראה כקשר לגמרי אפלטוני.
הגעתי למקום הפגישה כחצי שעה לפני הזמן. בגלל הקשרים שלי עם פקידות הקבלה, ניסיתי לברר האם חנית וידידה הזמינו חדר במלון. התשובה הייתה שלילית.
סה"כ רוב החדרים היו בידי אנשי עסקים שהיו בנסיעות עסקים. מה שנותר לי לעשות, הוא לחכות להגעת חנית וידידה.
כמה דקות לפני הפגישה, ראיתי את הצעיר. הוא ניהל שיחה נסערת בנייד שלו, והיה נראה שהוא אינו מרוצה מהדברים שנאמרו לו בשיחה.
בשעה היעודה, הגיעה חנית, כולה חיוכים ונינוחות, ממש לא התנהגות של אישה שעומדת לבגוד בבעלה בבית מלון ידוע בעיר.
ידידה שקלט אותה אחרי כמה שניות, סגר את השיחה וניגש אליה. הוא ניסה לחבק אותה באופן יותר אינטימי מחיבוק של ידיד, אך התחמקה ממנו והביעה תרעומת על ההתנהגות שלו. הבנתי מיד מה קורה כאן, והחלטתי שהגיע הזמן, לברר את זהותו של "הידיד".
חנית וידידה שוחחו עוד כמה דקות, למעשה התווכחו, במשך כ-5 דקות ונפרדו, הוא ניסה לחבק אותה שוב, אך היא נרתעה. תגובתה רק חיזקה את החשדות שלי.
עשיתי את הבדיקות נדרשות, גיליתי מיהו הצעיר והחלטתי לשנות כיוון, מבלי לעדכן את איציק.
כעבור יומיים, קבעתי להיפגש איתו במשרד.
הוא נכנס כולו חיוכים, והצהיר שהוא כבר לא זקוק לשירותים שלי, אך ישמח לקבל את התמונות שצילמתי מהפגישות של חנית עם ידידה. הוא הוסיף, שבידיו ההוכחות הנדרשות כדי להתחיל בתהליך גירושים, כשהוא יטען, כולל הוכחות, שהיא מנהלת מערכת יחסים עם גבר אחר.
אך גם לי הייתה הפתעה בשבילו, אפילו הפתעה גדולה.
מהבדיקות שערכתי לאחר הפגישה של חנית עם ידידה, גיליתי שהוא ג'יגולו ידוע, שתמורת תשלום מוכן להיות נער ליווי של נשים מבוגרות. הוא הכיר את איציק דרך חברים, וזה הציע לו לפתות את חנית. אך הפעם, הפיתוי לא צלח, וחנית לא נפלה ברשתו.
גיליתי גם, שמי שבוגד פה, זה איציק, שניהל מערכת יחסים רומנטית עם חברה לעבודה. הוא החליט שהוא רוצה להתגרש, אך לא להיות הצד האשם, בגלל זה הוא החליט שהוא "תופר" לחגית רומן, מביא הוכחות מהשטח ומקבל לידיו את המשמורת על הילדים מבלי שיהיה מחויב לשלם לחנית דמי מזונות.
תכניתו השתבשה, גם בגלל שחנית לא נפלה ברשתו של הג'יגולו, וגם בגלל, שהחלטתי לחשוף את התכנית של איציק.
עוד לפני שפגשתי את איציק עדכנתי את חנית, העברתי לה את התמונות המפלילות שצילמתי את בעלה, והיא הודתה מקרב לב, חוץ מזה שהיא שילמה לי שכר טרחה על המעקבים אחריה ואחרי בעלה. 
 
 
 
אמנון רודס-חקירות
 
משרד:048202817, טלפון נייד:0525922245.
 
This Is CAPTCHA Image