ביצוע מעקבים על ידי משרד חקירות

אחת הפעולות החשובות והשכיחות העומדות בפני חוקר פרטי  במשרד חקירות הן ביצוע מעקבים בשטח. למרות ששנים רבות אני מבצע מעקבים, עדיין קיימת אצלי דריכות עליונה לפני כל מעקב; הפעלת מצלמות הווידיאו או הסטילס, בחינת הסיטואציות בשטח ורישומן לצורך ההוכחות להן זקוקים הלקוחות שלי וכדומה. בכל עת מתבצעות ברחבי הארץ אין ספור חקירות שבהן קיימת פעילות חשובה של מעקבים המתבצעת באמצעות גורמים שונים. משרד חקירות שמנוהל על ידי  לוקח חלק פעיל ויום יומי בפעילות זו במגוון סוגי מעקבים לפי הצורך, כגון: מעקבים רכובים, מעקבי יחיד, מעקבים רגליים ועוד.

חוקר פרטי חייב להיות מעודכן ומקצועי

בכל משרד חקירות ידוע כי מעקבים עבור חוקר פרטי שוברים שיגרה והיציאה אל השטח טומנת בחובה הרבה אנדרנלין ואקשן. הרבה אנשים אומרים לי שלפני שהם פנו אלי הם ניסו לבצע את המעקב בעצמם ומהר מאוד התייאשו מכיוון שהתעייפו, השתעממו ויש שאפילו איבדו את האובייקט אחריו עקבו. אני תמיד אומר להם שלא ירגישו לא מוצלחים וכי כל אחד מתמחה בחייו במשהו אחר ועבודה איכותית ומקצועית מתבצעת רק על ידי מומחים. לפיכך חשוב להבין כי חוקר פרטי חייב להיות ערני למתרחש סביבו במטרה להשיג את הראיות המוצלחות ביותר עבור הלקוח ששכר אותו ולכן לא רק הניסיון והמומחיות חשובים אלא גם הציוד בו משתמש החוקר בעבודתו. כפועל יוצא מכך חייב משרד חקירות איכותי להיות מעודכן ולהתחדש בציוד המעקב שברשותו בכדי להקל על העבודה ולהפוך אותה לקלה ומקצועית כל שניתן.

מדוע מבצעים מעקבים?

משרד חקירות נשכר על ידי הורים לבצע פעילויות מעקב אחר ילדים במטרה לבדוק האם הם משתמשים בסמים, שותים אלכוהול, נוהגים בשכרות וכדומה. בני זוג שוכרים חוקר פרטי במטרה לגלות בגידות ועסקים פונים למשרד חקירות במטרה לקבל מידע על עובדים בוגדניים שסרחו, עובדים שגונבים רכוש ומוציאים אותו משטח החברה וכדומה.

חשוב לדעת:  לא לכל אחד מותר לעסוק בחקירות ולבצע מעקב, אלא אם יש ברשותו רישיון של חוקר פרטי בתוקף ממשרד המשפטים והפעילות מתבצעת במסגרת משרד חקירות מורשה משרד המשפטים ועל פי חוק.

This Is CAPTCHA Image