גילוי האזנות סתר

ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת כיום לכל אדם לרכוש מכשיר המשמש כאמצעי האזנה או ציוד הנועד לצילום סמוי. אפשרויות כאלה ואחרות הן חלק מהסיבות מדוע משרד החקירות שלנו מקבל פניות רבות בנוגע לביצוע בדיקות מקצועיות לגילוי האזנות סתר ואיתור מצלמות סמויות, כאשר קיים חשד כי אמצעי ריגול שונים הותקנו בבית או בעסק. הפניות למשרדנו מגיעות ברוב המקרים לאחר שקיים חשד כלשהו כי קיימת האזנה לקו הטלפון או שמא קיים חשד לאמצעי ריגול אחרים המותקנים לדוגמה ברכב הפרטי. משרד חקירות אמנון רודס מתמחה בבדיקה וגילוי האזנות ומצלמות נסתרות המאפשרת להפריך או לאשר את החשדות. אנו משתמשים באביזרים חדישים ומשוכלליםלגילוי מכשירי האזנה כאשר הניסיון הרב בתחום מסייע לנו בחשיפת אמצעי ריגול והאזנות סתר באופן יעיל, מהיר, מקצועי ומתוחכם.

מהן האזנות סתר?

ארגונים רבים מעוניינים לדעת פרטים שונים על מתחריהם. לעיתים המטרה מקדשת מבחינתם את כל האמצעים וכתוצאה מכך הם בוחרים להתקין האזנות סתר אצל המתחרים במטרה להשיג יתרון עסקי. כמובן שדרך זו אינה חוקית להשיג מידע חשוב ורלוונטי על המתחרים. אך כפי שהוזכר, חברות שונות בארץ ובעולם, נעזרות לעיתים באמצעיםבלתי חוקיים אלו.שימוש נוסף בהאזנות סתר מתבצע כאשר אחד מבני הזוג בודק חשד כלשהו בבן זוגו.

מקומות נפוצים להתקנת מכשירי ריגול למטרת האזנת סתר
האזנות סתר פועלות על ידי שימוש בטייפ ריגול מקצועי או משדר אלחוטי  בעל יכולת הקלטה וזיכרון לתקופות ממושכות ולרובאין צורך לחברו לחשמל ,ולכן ניתן להחביא אותו במקומות רבים, עובדה שכמובן מקשה על איתורו. האזנת סתר לקוהטלפון לדוגמה מתבצעת על ידי טיפ הקלטה אלחוטי המחובר אל מכשיר הטלפון. אחד המקומות הפופולאריים להתקנת מכשירי ריגול לביצוע האזנת סתר הינו הרכב הפרטי על ידי הטמנת טיפ הקלטה ופונקציה להקלטת שיחה בעת דיבור בלבד.

לסיכום, כאשר קיים חשד כי מתבצעת האזנת סתר חובה לשכור משרד חקירות פרטי המתמחה באיתור מכשירים המשמשים להאזנות סתר. את משרד החקירות יש לבחור בקפידה ולברר מראש מהם האמצעים העומדים לרשות צוות החקירה, מהו הניסיון ואילו הצלחות גרף המשרד בתחום.משרד אמנון רודס חקירות בהחלט יכול לתת את הפיתרון והשקט הנפשי שמשהואינו מאזין/מצותת לכם,אגב במקרה שמתגלה מכשיר ציתות הרי ומדובר במעשה פלילי חמור והחומר והאירוע מועבר להמשך טיפול של משטרת ישראל.

This Is CAPTCHA Image