חקירת רשלנות רפואית

כאשר אתם חוששים שרופא מסוים התרשל בעבודתו והתוצאות גרמו לכם לסבל, לכאב מיותר, לאבחון לא נכון וכן הלאה ואתם רוצים לחקור את העניין עליכם לפנות אל משרד חקירות המתמחה בנושא. לא כל משרד חקירות מתמחים באותם הנושאים ועל כן חשוב מאוד שהחוקרים שיעסקו בחקירה הם בעלי ניסיון בתחום.
 
אחת המטרות החשובות ביותר של חוקר פרטי אשר חוקר מקרה בו יש חשד להתרשלות רפואית הוא לאסוף ראיות שייתמכו בתביעה המשפטית. ראיות אלו ייעזרו מאוד לשכנע את בית המשפט בטענתכם בתיק וכך ייעזרו לכם לנצח. המשמעות של ניצחון במשפט היא בדרך כלל קבלת סכום משמעותי של פיצויים.
 
כאשר אתם פונים אל משרדים המתמחים בחקירות מסוג זה אל תשכחו לבקש הפנייה אל משרד עורכי דין המתמחה בנושא ושיוכל לעזור לכם להגיש תביעה ולנצח במשפט. זכרו שכאשר אתם תובעים רופא או בית חולים באשמה של רשלנות רפואית גם הם יכולים לשכור חוקרים משל עצמם וכמובן עורכי דין לעצמם.

מתי יש צורך לשכור חוקר פרטי עבור חקירה של רשלנות רפואית?

רשלנות מצד צוות רפואי יכולה לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים בתחום הרפואה. אם, למשל, צוות יולדות או רופא מיילד לא עשו את עבודתם היטב בחדר הלידה ונגרם נזק ליולדת או לתינוק יש עילה להגשת תביעה נגדם. כמו כן, אם הרופא טעה באבחון משום שלא שאל שאלות בסיסיות ונגרם נזק לחולה גם זוהי התרשלות.
 
אם מום בעובר לא התגלה במהלך בדיקת מי שפיר או במהלך בדיקת אולטרהסאונד שגרתית והתינוק נולד לא בריא, או נולד תינוק עם מום מסוים גם יש עילה להגשת תביעה. במקרים אלו ובמקרים רבים נוספים חוקר פרטי ילווה אתכם במשך כל התהליך וכאמור לעיל, יעזור לכם להשיג ראיות מכריעות במקרה שלכם.

מידע נוסף על תביעות רשלנות רפואית

בשנים האחרונות בארץ יש מודעות הולכת וגוברת לתביעת בתי חולים, אנשי רפואה ורופאים בעילות שונות של רשלנות במהלך טיפולים רפואיים, רשלנות במהלך אבחונים וכן הלאה. משום שאנשים רבים יותר מגישים תביעות בנושא באופן טבעי עולים מספר עורכי הדין שמתמחים בתחום.
This Is CAPTCHA Image