מעקב מסוכן

אחד מהאמצעים המקצועיים ביותר בידיו של חוקר פרטי הוא המעקב. כלי מתוחכם ולעיתים מסוכן ביותר שמוביל למצבים מסמרי שיער.
מידע שווה לכוח וכשחוקר פרטי מבצע מעקב הוא משמש בעצמו ככלי לאיסוף המידע. החוקר אוסף את המידע בזמן אמת בכך שהוא נמצא במקום ומכוון את כלי המשנה שהם המצלמות והמיקרופונים השונים שמטרתם הינה להקליט ולשמר את המידע שנאסף. כל חוקר פרטי רציני יכול לספר לכם על מעקבים מפחידים שקיים והיו יכולים להסתיים באופן רע ומר עבורו, לעיתים אפילו במוות. הבאנו לפניכם סיפור של מעקב כזה שבוצע בידי צוות של חוקרים פרטיים מטעמנו.
לקוחותינו מגיעים מרקע מעורב ולעיתים העסקים שלהם נוגעים במצבים מורכבים שאנשים מסוכנים בעלי אינטרסים עלולים להיות מעורבים בהם. במקרה זה התבקשנו בידי בעליו של מחסן ענק לגלות קבוצת גנבים שהייתה גונבת ממנו ציוד באופן קבוע. חברי הקבוצה היו מקצוענים מהדרגה הראשונה והיה ברור כי יש להם גם סיוע מבפנים. מכיוון שמדובר במחסן ענק, כמות העובדים הייתה עצומה, ולא פחות מכך גם כמות העובדים הזמניים שנאמנותם נתונה לוויכוח. עד לתחילת החקירה נגנב כבר ציוד רב והבעלים של המחסן רצה אותו בחזרה. הוא היה מקושר לאנשים שעוסקים ברכישת סחורה מסוג זה ולמיטב ידיעתו היא עדיין לא נמכרה או הוצאה לחוץ-לארץ.
משימתנו הייתה ברורה, לאתר את מקום/מקומות האחסון של הסחורה הגנובה. הכלי שעמד לרשותנו היה מעקב צמוד אחרי הגנבים שיתחיל מהרגע בו יגנבו את הסחורה באישון לילה ויוביל אותנו למקום האחסון שלהם. מכיוון שהיה מדובר במחסן ענק. נעזרנו בבעל המקום והצבנו מספר חוקרים סמויים במקומות בהם חשדנו שהגנבים יכו בפעם הזו. ההימור הצליח ובשעות הליל אחד הצוותים שלנו גילה את הגנבים בשעה שהם העמיסו את הסחורה על אחד הרכבים. גילינו גם את אחד מעובדי החברה שהכניס אותם למתחם ושיתף עימם פעולה. המעקב התמשך לאורך שעה של נסיעה ברחבי האזור בשדות ובמקומות שכוחי אל. הגנבים חששו שמה יעקבו אחריהם ותכננו מראש לעבור במקומות קשים לגישה שם גם העוקבים יתבלטו לעומת הסביבה.
לקראת סוף המעקב הצוות כמעט והתגלה. רכבם של הגנבים עצר והם החלו לסרוק בקדחתנות את האזור מכיוון שחשו שעוקבים אחריהם. הם היו חמושים ונדמה היה שהם 'יטפלו' באופן פטאלי במי שימצאו. למזלם של חברי הצוות הם היו מנוסים לא רק בעריכת מעקב, אלא גם בהסוואה במידה והם עלולים להתגלות. הם הצליחו להיטמע בסביבה ולחמוק מתחת לאפיהם של הגנבים.
עצבי הברזל שלהם המשיכו להוכיח את עצמם כשמיד לאחר מכן חזרו לעקוב אחר הגנבים וגילו את מקום המחבוא הסופי של הציוד.
This Is CAPTCHA Image