בעל שתפס את אשתו בוגדת בו ושילם על כך ביוקר

מר וגברת כהן היו נשואים מזה כעשר שנים, כאשר החלו לצוץ בעיות. בהתחלה גברת כהן – עדי הייתה מגיעה מאוחר יותר הביתה בטענה שיש הרבה עבודה במשרד. לאחר מכן היא התחילה לבלות הרבה בחוץ בשבתות וערבי שישי כשהיא אומרת לבעלה גידי שהיא עוזרת לחברה שנמצאת במשבר. גידי התחיל לחשוד שאשתו לא אומרת את כל האמת והוא פנה לחוקר פרטי שיחקור האם היא כנה אתו או שמדובר במשהו אחר.

בגידה אחת מילא, אבל עוד אחת זה כבר יותר מדי...

החוקר הפרטי גילה שבשלושת החודשים האחרונים עדי מנהלת רומן עם ידיד משותף שלהם – עמוס. גידי היה עמום והחליט לנקום. הוא קבע להיפגש עם עמוס בפארק השכונתי והוא החליט לסחוט אותו. הוא אמר לו שהוא יודע שהוא מנהל רומן עם עדי ושאם הוא לא ישלם 100,000 ₪ הוא יספר לאשתו (רונית) על הרומן. עמוס לא התבלבל לרגע ואחרי שגידי הלך הוא ישר שיתף את עדי בדבר הסחיטה. עדי הגיבה בהלם והיא ייעצה לעמוס להגיש תלונה במשטרה נגד גידי בעלה. היא אף הוסיפה והגישה בעצמה תלונת שווא על אלימות במשפחה.

על בגידה, נטישה והתחלות חדשות

גידי שאמנם עשה טעות מרה בניסיון הסחיטה שלו מצא את עצמו במהרה גם בלי אישה וגם עם כתב אישום חמור בגין סחיטה באיומים ואלימות במשפחה נגד אשתו. הוא פנה לחוקר פרטי וביקש ממנו להוכיח את חפותו בכל מה שקשור לאישום האלימות נגד אשתו. החוקר הפרטי האזין בהאזנות סתר לעדי ואף צילם אותה במצבים אינטימיים עם עמוס. הראיות שהוא הביא אמנם לא היו קבילות בבית המשפט אך זה הספיק למשטרה בשביל לבטל את האישום בדבר האלימות.

בסופו של יום שלושת המעורבים בפרשה הואשמו בפלילים; גידי הואשם בסחיטה, עדי הואשמה בכך שהגישה תלונת שווא ועמוס הואשם בכך שידע בדבר עדות השקר של עדי ולא דיווח על כך. שלושתם עומדים בפני מאסר בפועל וקנסות כבדים. איך מכל כך הרבה אהבה יכול לצמוח כל כך הרבה רוע? המזל היה שעדי, עמוס וגידי לא הגיעו לכדי אובדן שליטה ממשי של אלימות פיזית. גידי נשמע אומר באחת החקירות שלו שהוא היה מוכן להרוג את עמוס ואת עדי. כעת הוא עומד בפני כתב אישום על איום ברצח. לבחור הזה פשוט אין מזל, או שאולי הוא לא יודע לבחור נכון את החברים שלו?
This Is CAPTCHA Image