חקירות כלכליות ומסחריות

למה צריך לבצע חקירות כלכליות?

אדם פרטי או חברה המעוניינים פעילות עסקית עם גורם כלשהו, קודם לכן, עליהם לוודא שגורם זה אכן מהימן ויציב מבחינה כלכלית. בארץ קרו מקרים רבים של התקשרות עסקית אשר הסתיימה בכשלון בשל אי ידיעה מהן היכולות הכלכליות של אחד הצדדים. לכן, לפני שאתם משקיעים את מיטב כספכם עליכם לבדוק היטב מי עומד מולכם? רבים מהנוכלים יעשו רושם של אנשים מהימנים, ישרים ואדיבים במטרה לגרום לכם לפתוח את הארנק. לצערנו, לא רק נוכלים עלולים לגרום לכם לקשים עקב התקשרות עסקית כושלת. חברות פרטיות וציבוריות נתונות בחובות וגרעונות ולמרות זאת יוזמות פרוייקטים עם גורמים שונים. אין כוונתם להכשל ולנצל את הגורם שעומד מולם אלא להצליח תוך כדי לקיחת סיכון, שלפעמים זה בא על חשבון הצד השני שנפגע.

חקירה של אדם או חברה לגבי  יכולתם הכלכלית היא אחת ההתמחויות משרד החקירות של אמנון רודס. תחום זה נקרא חקירות כלכליות ומסחריות. בחקירה זו אוספים אינפורמציה על הנחקר אם זה באופן גלוי או באופן סמוי. המטרה בחקירה כלכלית היא לגלות את דרך התנהלותו הכספית של אותו אדם באספקטים שונים:

  • מהם מקורות הכנסותיו?
  • האם ברשותו נכסים?
  • האם יש נגדו תביעות כספיות או תיקים בהוצאה לפועל?
  • האם יש ברשותו ביטוחים מסוגים שונים?
  • מה מוסר התשלומים שלו?
  • מי הם לקוחותיו הספקים שלו?
  • האם ברשותו נכסים כגון דירות, מכוניות, עסקים?

 

חקירות כלכליות נפוצות בקרב זוגות בהליכי גירושין אשר עליהם להתחלק ברכוש המשותף שלהם כאשר כל צד בעניין רוצה לקבל כמה שיותר מהרכוש.  לעיתים אחד הצדדים מנהל חברה מצליחה או מחזיק בחשבון בנק סודי כך שחקירה כלכלית עשויה לחשוף נתונים קריטיים להליך חלוקת הרכוש המשותף.

מקרים נפוצים נוספים אשר דורשים חקירות כלכליות הוא החזר חובות של אנשים אשר טוענים שאין ברשותם את היכולת הכלכלית להחזיר את החובות שלהם. במקרה זה דורש החוב פונה למשרד חקירות בבקשה לבצע חקירה כלכלית  לאותו אדם, ובמידה שאדם זה נמצא כי הוא יכול לשלם את חובותיו ניתן לפנות לבית המשפט לאלצו להחזיר חובות אלו. אמנון רודס חקירות מתמחה באיתור חייבים ומציאת כתובת מגוריהם, איתור רכבים, רכוש ונדל"ן.

מניעה וסיכול של ריגול תעשייתי ובדיקת עובד בחשד להדלפת מידע ( סוס טרויאני בעסק) הוא תחום נוסף בחקירות כלכליות. העסקת עובד חדש ללא בדיקה הרקע שלו עשוייה להוביל לריגול תעשייתי או גניבה במקום העבודה.  אמנון רודס חקירות מבצע חקירה לעובדים חדשים אשר חשודים בגניבה או מעילה הכוללת בדיקת פוליגרף.

אמנון רודס חקירות יסייע לכם להשיג את כספכם  במקצועיות, באדיבות ובהרבה סבלנות. משרד החקירות יעזור לכם להחליט אם האדם שאיתו אתם רוצים להשקיע את כספכם הוא אדם מבוסס מבחינה כלכלית ובעל מוניטין של אדם בעל מוסר תשלומים גבוה שלא יפנה את גבו אליכם ויעלם בעת צרה. 

This Is CAPTCHA Image