שירותי פוליגרף וציוד חקירות

התקנת ציוד סמוי לאיתור גניבות ומעילות

משרד חקירות אמנון רודס מייעץ ומתקין, באופן גלוי או סמוי, לפי הצורך, ציוד מעקב טכנולוגי מתקדם. הצורך בהתקנת ציוד סמוי לאיתור גניבות ומעילות משמש למגוון סוגי חקירה ומעקב כמו למשל, חקירות גירושין, חקירות פליליות, סכסוכי שכנים, חקירות מטפלים בקשישים ובילדים ועוד. חשוב להדגיש כי לא כל מקרה של התקנת אמצעים סמויים דומה למשנהו מאחר וכל חקירה והמטרה שלה. לא-כל-שכן חשוב ביותר לדעת טרם ההתקנה מהם תנאי השטח ומהם דרכי הפעולה של האובייקט אחריו מבצעים את הפעולה.

איתור וגילוי מכשירי ציתות בלתי חוקיים בעזרת מכשירים מתקדמים

משרד חקירות אמנון רודס מתמחה באיתור וגילוי מכשירי ציתות לכל ארגון, עסק ולקוחות פרטיים, כאשר בדיקות המעקב מבוצעות באופן חד פעמי או כחלק מפעילות מעקב שוטפת. הציוד שנועד לביצוע התקנת מצלמות והאזנות סתר סמויות נמכר בחנויות רבות ונגיש לכול אחד. עם לקוחות משרד חקירות אמנון רודס הנעזרים בגילוי מצלמות סמויות נמנות חברות מסחריות, גופים כלכליים, מפעלים, אנשים פרטיים, בני זוג בסכסוך, עורכי דין, ועוד.

פתרונות מעשיים לאיתור מכשירי ציטוט

פעולת האיתור מתבצעת באמצעות סריקה של תדרים ושמירת התדר בו עובר ועובד מכשיר הציתות. במטרה לגלות האם מתבצעת האזנה לשיחות טלפון ניתן להיעזר במכשירים המאתרים שינויים כלשהם בקו, ולאחר מכן מיירטים את השיחה.

בדיקות פוליגרף מקצועית נעשית רק ע"י בעלי מקצוע ותיקים ומנוסים

משרד חקירות אמנון רודס משתמש בבדיקות פוליגרף המבוצעות אך ורק על ידי בעלי מקצוע ותיקים, מומחים ומנוסים בתחום. בתום ביצוע הבדיקה נערך דוח תוצאות המוגש למזמין כחלק מתהליך החקירה. את בדיקות הפוליגרף מבצע המשרד עבור חברות, לקוחות פרטיים ואנשי עסקים.
חשוב לדעת ולזכור: הממצאים בבדיקת פוליגרף נחשבים לראייה משפטית אך ורק אם נערך הסכם מראש בין הצדדים המתדיינים. לפיכך, חל איסור לכפות על אדם לקחת חלק בבדיקה.

This Is CAPTCHA Image