בגידה אחת יותר מדי

 
אם גם לכם קרה שבגדו בכם תוכלו להזדהות עם הסיפור הבא. יוני ויוגב היו החברים הכי טובים בתיכון, אחרי שירותם הצבאי וסיום לימודי המחשבים הם פתחו ביחד חברת סטארט אפ. החברה שלהם הצליחה מאוד והם מהר מאוד מצאו את עצמם מסודרים כלכלית לכל החיים. בעוד שיוגב היה רווק מושבע ורודף שמלות יוני התחתן עם החברה שלו מהלימודים דנה. דנה ויוני חתמו על הסכם ממון לפיו אם דנה תבגוד ביוני היא לא תקבל חצי מהנכסים שלו ושאם הוא יבגוד בה הוא יידרש לתת לה חצי מהמניות שלו בחברת הסטארט אפ. לאחר מספר שנים מועטות של נישואים יוגב שכנע את יוני לנסוע ביחד רק שניהם לחופשה בלאס ווגאס. יוני מאוד נהנה בחופשה אבל הוא הגזים בשתייה וקיים יחסי מין עם מישהי שהכיר שם. לאחר שחזרו מהחופשה דנה תבעה גירושים מיוני בטענה שבגד בה בחופשה והיו לה גם תמונות כהוכחה.
 

בגידה כפולה, זהות חדשה
 

יוני ההמום היה שבור לב והוא לא ידע מה לעשות. הוא שכר חוקר פרטי שעקב אחרי דנה וגילה שהיא מנהלת רומן עם יוגב. למעשה דנה ויוגב תכננו להוציא את יוני מהחברה ולהשתלט עליה. יוני חש נבגד מכל הצדדים. הוא הגיש בעצמו תביעת נזקין נגד יוגב ונגד תביעת הגירושין של דנה הוא טען שהיא זממה נגדו קונספירציה. בסופו של דבר יוני חשב שהכול הסתדר, אלא שאז יוגב איים עליו שאם הוא לא ייתן לו את השליטה על החברה הוא יפגע בו.
 
יוני הגיש תלונה למשטרה אשר התייחסה ברצינות רבה לעניין. היום יוגב מרצה עונש מאסר בכלא, דנה חיה לבדה ויוני מנסה לבנות מחדש את חייו ואת האמון שאבד לו באנשים אחרים.
 
יוני למד בדרך הקשה שהאנשים הקרובים אלינו הם לא תמיד מי שאנחנו חושבים שהם. לפעמים לאנשים יש זהות כפולה מצד אחד הם אנשים למופת וחברים יקרים ומצד שני הם יכולים להיות בעלי אופי מפוקפק ונטיות עברייניות.
 

להתחיל מחדש
 

יוני מנסה להתחיל מחדש לבנות את חייו. הוא מחפש אהבה בזהירות ומנסה לשקם את העסק שלו. כרגע הוא משקיע רבות בפיתוח של העסק והוא עוסק הרבה מאוד בקריאה, כתיבה וצפייה בסרטים. לבו נשבר אך עדיין יש לו תקווה.
This Is CAPTCHA Image