על מחירה של אי הבנה מצערת

סיפור חקירות מיומנו של חוקר פרטי מיומן – והפעם מקרה מוזר ורומן מיוחד
 
הסיפור הבא נלקח מתוך יומנו האישי של חוקר פרטי מיומן העונה לשם רובי. רובי היה בלש פרטי מנוסה. עיקר העבודה שלו הייתה לאתר אנשים שנעדרו. בני המשפחה של הנעדר היו פונים אליו בבקשה שימצא את האדם האהוב שאבדו עקבותיו. כך מצא את עצמו רובי בסתיו 2011 מחפש אחר אם משפחה שנעדרה מזה כעשר שנים.
 

על מחירה של אי הבנה מצערת
 

לנעדרת שרובי חיפש קראו עמליה. עמליה הייתה אישה מסורה למשה ואם לשלושה ילדים; דניאל, מור ויותם. ביום ההולדת ה-15 של יותם נעלמו עקבותיה של עמליה. המשפחה הגישה תלונה במשטרה לאחר 24 שעות וחיפשה במשך שנים רבות אחר האם עד שהם אמרו נואש. בקיץ 2011 יותם דיבר עם אביו ושאל אותו מה הוא זוכר מהפעם האחרונה בה ראה את אימא שלו. כפי שהתברר לאחר מכן משה דיבר באותו יום עם ציפי שחיזרה אחריו. עמליה ראתה את ציפי מנשקת את משה והסיקה מכל שמשה רוצה להיפרד ממנה ומאז היא נעלמה. יותם בא עם המידע החדש לרובי וביקש ממנו למצוא את אימא שלו. כך נודע לבני המשפחה שאי הבנה מצערת של הוריהם הובילה להיעלמות של האם האהובה.
 

למה על טעויות משלמים ?
 

רובי התחיל לחקור את נושא ההיעלמות של עמליה לעומק. לנעדרת שרובי חיפש קראו עמליה. עמליה הייתה אישה מסורה למשה ואם לשלושה ילדים; דניאל, מור ויותם. ביום ההולדת ה-15 של יותם נעלמו עקבותיה של עמליה. המשפחה הגישה תלונה. כך הוא גילה שלעמליה היה מאז ילדותה חשבון חיסכון בבנק לאומי. כשנתיים לאחר שהיא נעלמה כל הסכום הכספי שהיה בחשבון הועבר לחשבון בבנק בלונדון אנגליה. עמליה שהתאמצה מאוד להיעלם שכחה להסתיר את הדרך שבה ביצעה את ההעברה בין החשבונות.
 
מגילוי החשבון הדרך למציאת עמליה הייתה קלה. דרך הבנק רובי הגיע למקום מושבה החדש של עמליה – בירת אנגליה לונדון. רובי איתר את עמליה ושלושת הילדים שלה דניאל, מור ויותם יצאו לפגוש אותה. לאחר שפגשו את אימם המשפחה התאחדה וכולם סלחו לכולם על הכאב שגרמו אחד לשני. ניתן ללמוד מכך שלפעמים טעויות קטנות של חוסר תשומת לב משתלמות במיוחד שבלש מקצועי כמו רובי יודע לזהות אותן ולעשות בהן שימוש. בזכות רובי עמליה והמשפחה שלה חיים היום חיים מאושרים ומפצים על הזמן המשותף שאיבדו.
This Is CAPTCHA Image