סיפור חקירות מיומנו של בלש פרטי בתל-אביב

הדפים הבאים היו יכולים להילקח מיומן פרטי של כל בלש או חוקר פרטי ממוצע בתל-אביב, הם נלקחו מיומנו של ט'. ט' הוא בלש פרטי בגיל העמידה. יש לו ניסיון של שנים רבות בחקירות אישות ובחקירות עסקיות של מתחרים מעולם העסקים. בעבר הוא עבד גם עם מס הכנסה ועם משטרת ישראל על חקירות רגישות מאוד. הסיפור הבא התרחש אי שם בחורף 2003. ט' התבקש אז על ידי מנתח בכיר לבדוק האם אשתו מנהלת רומן עם המתמחה שלו.
 

הסיפור הטראגי מרחובות תל-אביב
 

הסיפור על אשתו של המנתח ד',  ג' ועל המתמחה הצעיר י' היה סיפור חקירות טראגי מאוד. ד' ו-ג' היו נשואים שלושים שנה. היו להם שלושה ילדים משותפים. ד' היה בשיא הצלחתו כמנתח בכיר של לב וריאות. היה לו מתמחה אחד שהוא אהב מאוד. י' היה כבר בן 40 כאשר הוא התחיל את התמתחות בכירורגיה אצל ד', לפני זה היה לו ניסיון של 10 שנים כמנתח מוח בכיר. י' ו-ד' היו קרובים מאוד אחד לשני ולא פעם קרה שד' ביקש מי' לעזור לאשתו. 
 
מזה כ-15 שנה ג' התמודדה עם מחלת הסרטן. לא פעם היא הרגישה טינה כלפי בעלה שטיפל בכל העולם חוץ ממנה. בשעות הקשות בהם י' סעד את ג' הם התאהבו וזממו להיפטר מד' שרק הפריע להם.   

סופו של הסיפור בדרמה אחת שלא תשכחו 
 

לאחר שתכננו זאת במשך עשרה ימים ג' ו-י' ניסו להרוג את ד'. הניסיון שלהם כשל בעקבות החקירה הסמויה של ט'. ט' התקין מצלמות חשאיות ומכשירי האזנה ותיעד את הדרך שבה הקנוניה נגד ד' רקמה עור וגידים. לאחר שט' אסף את כל החומרים הוא העביר אותם לד' ולמשטרה. ג' ו-י' נעצרו מיד והובאו בפני שופט להארכת מעצר.
 
בסופה של הפרשה הנישואים של ג' ו-ד' הסתיימו. ד' המשיך להיות מנתח בכיר בעוד ג' נפטרה שבועיים לאחר פתיחת המשפט שלה ושל י'. י' עצמו עדיין מרצה את עונש המעצר שהוטל - עליו 15 שנה. אין יום בו הוא לא מתגעגע ל-ג'. כאשר נשאל האם הוא מתחרט על מעשיו הוא השיב שלא ושהשעות היקרות שבילה בחברתה של ג' היו השעות היפות והמאושרות ביותר בחייו. מוסר ההשכל שאנחנו יכולים ללמוד הוא שבגידה, שקרים ופשע הם תמיד מתכון לכישלון ועונש. למזלנו, יש עדיין בלשים פרטים כמו ט' ששומרים על הביטחון האישי שלנו.
This Is CAPTCHA Image