קבלת גט בסיוע חוקר פרטי

כאשר אנחנו מתחתנים כולנו חושבים שנהיה נשואים באושר ובעושר לנצח נצחים. לא פעם סיפור האגדה שלנו נקטע על ידי מריבות בלתי פוסקות, בגידות והרגשה שבן או בת הזוג שלנו פשוט לא מבינים אותנו. במקרה שאיבדנו תקווה שהנישואים שלנו ישוקמו אנחנו עומדים בפני גירושים. כאשר אנחנו מתגרשים, ומבקשים גט אנחנו צריכים לדאוג לכך שנקבל את החלק המגיע לנו ברכוש המשותף וגם משמורת על הילדים שלנו. חוקר פרטי יסייע לנו לעבור את תהליך הגירושין בדרך שתטיב עמנו ותעניק לנו גם את רוב הרכוש וגם את המשמורת על הילדים שלנו.
 

חוקר פרטי – האם הוא יכול לתעד בגידות?

חוקר פרטי יוכל לעזור לנו במיוחד בתיעוד של בן או בת הזוג שלנו כאשר הם בוגדים בנו. בגידות הן דבר קשה מאוד ולא מוסרי. אם אנחנו חושדים שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו אנחנו יכולים לשכור משרד חקירות פרטי שיתעד את הבגידות הללו. תיעוד זה יאפשר לנו להגיע לבית המשפט עם כל המידע שאנחנו צריכים. תיעוד בגידות חשוב במיוחד במקרה שבו לפני שהתחתנו חתמנו על הסכם טרום נישואים. בהסכמים מסוג זה נהוג לפעמים לקנוס את בן או בת הזוג שבגדו בכספים נוספים.
 

חוקר פרטי – האם הוא יסייע לנו בבית משפט לענייני משפחה?

חוקר פרטי יסייע לנו גם בבית משפט לענייני משפחה. אם אנחנו חושדים שבן או בת הזוג שלנו מתעללים בילדים שלנו אנחנו יכולים לפנות לחוקר פרטי שיתעד זאת. בעקבות התיעוד יהיו לנו ראיות בבית המשפט להתעללות ונוכל להראות זאת לשופט. ראיות אלו יסייעו לנו לקבל את המשמורת על הילדים שלנו ולהגן עליהם. בעקבות התיעוד של החוקר הפרטי נוכל גם לפנות למשטרה שתפתח נגד בן או בת הזוג שלנו בהליכי דין פליליים. פנייה לחוקר פרטי תסייע לנו לשמור על הביטחון האישי שלנו ושל הילדים שלנו. הראיות שנקבל באמצעות החקירה הפרטית יתמכו בטיעונים שלנו ויגנו על בני המשפחה שלנו מפני כל פגע רע.
 

חוקר פרטי – האם כדאי לנו לשכור את שירותיו?

השאלה היא האם בכלל כדאי לנו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי? אם אנחנו רוצים לדאוג לאיכות החיים שלנו ושל הילדים שלנו כדאי לנו לפנות לחוקר פרטי. בחיים אין וודאיות. אם אנחנו לא רוצים להשאיר שום דבר ליד המקרה אנחנו חייבים לדאוג לעצמנו. כאשר אנחנו פונים למשרד חקירות פרטי שיחקור את האנשים הקרובים לנו ביותר כמו בן או בת הזוג שלנו אנחנו לא משאירים שום קצוות פתוחים בחיים שלנו ואנחנו יכולים להתחיל פרק חדש בחיים בצורה חלקה. חקירה פרטית יכולה לסייע לנו להתחיל את החיים שלנו בצורה נקייה ללא רגשות אשמה או משקעים במקרה שהחלטנו להתגרש ולעזוב את בן או בת הזוג שלנו.
This Is CAPTCHA Image