משרד חקירות: חקירות גלויות או חקירות סמויות

משרד חקירות - חקירות סמויות, חקירות גלויותמשרד חקירות עוסק בנושאים מגוונים שנשמעים תמיד למתבונן מהצד כמסעירים ומרגשים וכמובן חשאיים ומסוכנים. אין ספק שכל חקירה, שלא לדבר על סבוכות ומסובכות חייבות להעמיד במרכז הבמה חוקר פרטי מקצועי ומבריק אשר פועל בכל הדרכים החוקיות העומדות לרשותו ובאמצעים טכנולוגיים שונים בכדי למצות את החקירה אותה נדרש לערוך על הצד הטוב ביותר. עם זאת יש לזכור כי רוב החקירות  חגות סביב סיפורים פיקנטיים שגילוי האמת בהן הוא החשוב ביותר. כידוע קיימים תחומי חקירה שונים הנערכים באמצעים שונים אך קיימות שתי שיטות עיקריות המתאימות לסיטואציות שונות – חקירות גלויות וחקירות סמויות.

 

חקירות גלויות

משרד חקירות, באמצעות חוקר פרטי מיומן, אוסף מידע באמצעות חקירות גלויות, למשל: חקירת עדים, תשאול נחקרים וכדומה. ברוב המקרים, ניהול של חקירות גלויות, נעשה על ידי חוקר פרטי הפונה אל החשוד ומספר לו במה הוא נאשם ומנסה לדובב אותו לגבי גרסתו. מאוחר יותר פונה החוקר אל עדים הקשורים לעניין ומתשאל גם אותם בנושא. בכך מקבל החוקר הפרטי מידע בסיסי לחקירה אותה הוא מנהל, וכמובן מידע שיכול לשמש כראיה בשלב מאוחר יותר, כאשר מגיעים לבית המשפט או כאשר רוצים לגשר על בעיה כלשהי.

לדוגמה, שיטת חקירה זו תהיה שימושית במקרים הבאים: ביטוח, חקירות בתחום נזקי גוף כגון תאונת עבודה, תאונה במקום פרטי, תאונת דרכים תאונת דרכים וכדומה. חקירות רכוש –  נזק, גניבה, פריצה, אובדן וכדומה.
 
חקירות סמויות

משרד חקירות מנהל חקירות סמויות, באמצעות איסוף מידע ללא ידיעתו של החשוד, לעיתים באמצעות שימוש בטכנולוגיות וטכניקות מתקדמות. מאחר והחשוד אינו יודע כי מתנהלת נגדו חקירה על החוקר הפרטי מוטלת החובה להקפיד על זהירות ומקצועיות, כמובן בליווי הקפדה על שמירת החוק מצד החוקר הפרטי עצמו ומזמין החקירה בנושאים דוגמת פגיעה ברכוש, פגיעה בפרטיות, האזנות סתר, התחזות לבעל מקצוע ועוד.


לסיכום , מדובר בשתי שיטות חקירה עיקריות בניהול מקרים שונים על ידי משרד חקירות מוסמך, מיומן ומקצועי. כמובן שבמקרים רבים נעשה שימוש של שתי השיטות במקביל, בחקירה אחת, בכדי להשיג ראיות ומידע מוצקים ואמינים.

This Is CAPTCHA Image