בברצלונה יש עוד אטרקציות חוץ מכדורגל

עמליה א (שם בדוי) היא מכרה וותיקה שלי באופן אישי ושל משפחתי בכלל. במשך שנים ארוכות היא משמשת כמנהלת של אחד מסניפי הבנקים החשובים בחיפה.

היא תמיד עונה בנימוס לפונים אליה, ומנהלת את הסניף שבאחריותה ביד רמה, ביעילות ובאופן מאד אנושי. גם העובדים וגם הלקוחות הרבים של הבנק, חוששים מהיום שהיא תצא לגמלאות. בינתיים היום הזה עוד רחוק, גם בגלל גילה, כבת 45 וגם בגלל שביעות הרצון של המנהלים מתפקודה.
 
אך חביבותה ויעילותה של עמליה א, וגם המראה הנאה והאלגנטי שלה, לא עוזרים לה בגזרה המשפחתית. עמליה הכירה את בעלה הנוכחי, השלישי במספר לפני כמה שנים. יש לה 4 ילדים משני בעלים קודמים, ועם השלישי היא הביאה בת נוספת.

לבעלה הנוכחי יש שני ילדים מנישואיו הקודמים, כך שלפעמים כשכול הילדים נפגשים, מסביב לשולחן המשפחה המורחבת יש קולות רמים של צחוק ילדים ושמחה רבה.
 
מה שקורה בין בני הזוג א, פחות משמח ומלבלב. רועי נ הוא גבר בסוף שנות השלושים בחייו, בעל מבנה גוף ספורטיבי, נאה ושרמנטי. נשים מסובבות את ראשן כשהוא חולף לידן ברחוב, והוא מגיב בהתאם. הוא גבר של הרבה נשים, ולמרות שחברים וקרובים הזהירו את עמליה מפני הסכנות לחיבור עם גבר צעיר ממנה שידוע כרודף שמלות כרוני, היא הייתה מאוהבת מעל הראש והחליטה לתת לזיווג צ'אנס.

בתחילת הנישואין רועי היה בעל מושלם, אדיב, סבלני ונאמן. בני הזוג החליטו להביא ילד משותף כדי להגדיל את המחויבות של שניהם לקשר. הם שמחו מאד כשנולדה להם בת, מיכוון שלשניהם היו רק בנים מנישואיהם הקודמים.
 
אחרי שהצגתי את הרקע של המקרה, הגיע הזמן שאציג את עצמי לפני שאמשיך בסיפורו של הזוג א. שמי אמנון רודס, מנהל "משרד חקירות אמנון רודס". אני חוקר פרטי העוסק בחקירות של מקרי ריגול תעשייתי, בגידות בתוך המשפחה או אחרות, חיפוש קרובים בחו"ל, פריצות למשרדים, מוסדות, בתים פרטיים ועוד.
 
כאשר עמליה א נכנסה למשרדי ביום אביבי נעים וחמים, לא ממש הופתעתי. אתרי הרכילות באינטרנט ומדורי הרכילות בעיתונים היו מלאים בסיפורים על מעלליו של בעלה.

" אמנון רודס, חברי היקר. אני צריכה שתעזור לי לחשוף את מעלליו של בעלי, אך גם שתתעד לי אותם. אני יודעת שהוא מתכנן לנסוע בעוד כשבועיים עם חברים למשחק של ברצלונה, בברצלונה. הוא טוען שיהיו שם רק חברים גברים, שכולם אוהדים של ברצלונה וכוכבה, מסי. מכיוון שאני מכירה את רועי, אני יודעת שהוא לא יוכל להתנזר מנשים יותר מיומיים. אל תהיה נבוך אמנון. אני אשתו, אני יודעת כמה בעלי אוהב נשים. הוא מתוכנן לנסוע לפרק זמן של שבועיים. הוא קנה כרטיסים לשני משחקים, כשבין משחק אחד לשני יש הפרש של שלושה ימים." היא עשתה הפסקה קצרה, והמשיכה בדבריה.

התכנית שלי היא כזאת. אני מזמינה לך, אם אין לך תכניות אחרות, כרטיסי טיסה לאותו פרק זמן שרועי נוסע וגם מקום במלון שבו הוא מתארח. לאחר שאקבל ממך את המידע שאני מצפה שתגלה כשתהיה שם, שנינו נתכנן מהלך שיחשוף את מעשיו של רועי, אבל בגדול. יש לנו הסכם ממון שחתמנו לפני החתונה. בהסכם שנחתם בינינו יש סעיף שקובע שבמידה שאחד הצדדים יבגוד בצד השני, הצד הבוגד יוכל לתבוע מהצד השני פיצויים בגובה של עד 5 מיליון ₪. קיוויתי שלפחות החשש מפני תשלום קנס כה גבוה, ירתיע את רועי מלבגוד בי. אבל כנראה שהנרקיסיזם שלו גרם לו לחשוב שאסלח לו ושאסכים להיות נשואה לו רק בגלל המראה והשרמנטיות שלו."

עכשיו הגיע התור שלי לשאול שאלות.

"רועי מנהל אורח חיים מאד ראוותני. מאז שאני מכיר אותו, הוא נראה כמו אחד שתמיד מלא בכסף, אבל לא שמעתי שיש לו כסף משלו. האם מותר לי לשאול, מהם מקורות ההכנסה שלו?"

"בהחלט שאתה יכול לשאול. הרי אתה עומד לעקוב אחריו בימים הקרובים, ולגלות עליו פרטים הרבה יותר אישיים ומביכים מהידיעה מהם מקורות ההכנסה שלו. למען האמת, אין לרועי מקורות הכנסה. הוריו השאירו הון משפחתי שיכול להחזיק אותו כמה שנים טובות, וגם נכסים רבים בעיקר בעמק יזרעאל. הוא גם הרוויח יפה במשך שנים מעיסוק בדוגמנות, וכמה עסקאות מוצלחות בשוק ההון. חוץ מזה, הוא התחתן טוב פעמיים. אשתו הראשונה היא יורשת של אחת המונופולים הגדולים בארץ, ואחרי שהתגרש ממנה, הוא נישא לי."
 
מכיוון שאני מכיר את עמליה גם בצדדים הפחות רכים שלה, ידעתי שימים לא קלים צפויים לבעלה הבוגדני. לאחר שבדקתי שאני פנוי בתאריכים של הנסיעה לברצלונה, עמליה נפדרה ממני. לא אסתיר שדי שמחתי שאוכל להיות נוכח בשני משחקים ביתיים של ברצלונה. אך גם ידעתי, שלא אוכל להתמסר לאירועים במשחק באופן מושלם, כי במקביל אצטרך לעקוב אחרי רועי נ ומלוויו.
 
עמליה ציידה אותי בכל פיסת מידע שהיא חשבה שאצטרך לדעת על בעלה, כולל הרגלים שונים שלו. מסעדות שהוא אוהב לבקר בהן, חנויות שהוא נוהג לקנות בגדים ונעליים, תחביבים, וכמובן, עם אילו נשים הוא אוהב להסתובב, כשהוא חושב שהיא לא יודעת שהוא מתפרפר עם נשים אחרות.
 
לא במקרה כשחיכיתי בשער לעלייה למטוס עם שאר הנוסעים, ראיתי את רועי, עם עוד חבר, וכמה צעדים מהם, שתי נשים צעירות, בלבוש אופנתי, כל אחת מהן אוחזת בתיק מהודר, שעלותו כמו עלות כרטיס הטיסה במחלקת העסקים. ואכן, שני החברים והצעירות שאיתן, נכנסו למחלקת העסקים שלפי בדיקה שעשיתי לפני העלייה למטוס, לא היו בה עוד נוסעים, חוץ מארבעתם. מחלקת העסקים הייתה כולה שלהם באותה הטיסה.

בהגיענו לברצלונה, מכונית שהושכרה מראש עבורי ע"י עמליה חיכתה לי בשדה. שני יתרונות עזרו לי בנסיעתי לברצלונה. ראשית, ביקרתי בה מספר פעמים בעבר. וגם, השפה הספרדית הינה שפה שאני שולט בה. שני יתרונות אלה, סייעו לי להגיע לפניהם למלון. כשהם הגיעו הספקתי לקבל את המפתחות לחדרי. עליתי אליו במהירות וכשחזרתי ללובי שני הזוגות היו בדרכם לחדרים שלהם. עוד הספקתי לשמוע את דבריהם כשהם נכנסו למעליות, כשהם קובעים להיפגש בחדר האוכל בשעה שמונה בערב. מכיוון שהשעה הייתה שתיים בצהריים, החלטתי לטייל קצת בסביבת המלון.
 
בארוחת הערב, בני הזוג לא חסכו בשתיית יין. הם צחקו ודברו בקול רם, ומשכו תשומת לב רבה. אנשים מסביב הביטו בהם קצרות, אך לאחר כמה שניות, איבדו עניין וחזרו לארוחות שלהם. באמצעות המצלמה בטלפון הנייד שלי, צילמתי מספיק תמונות מפלילות של רועי עם חברתו. תמונות שאם יגיעו לעיתונות עלולות להזיק לבני הזוג א, אבל במהלך תביעת גירושים כנגד בן זוג נואף, הן יהיו קלף מנצח בידיה של עמליה.

בערב כשהייתי בחדרי, העברתי לעמליה את התמונות במייל וקיבלתי ממנה הנחיות כיצד לפעול במהלך הצפייה במשחק הכדורגל שלכולנו היו כרטיסים אליו.
 
הגעתי בשעה מוקדמת למגרש. בעזרת ידיעת השפה הספרדית, כמה מאות דולרים בכיס, ואישור מיוחד להיות על המגרש ולגשת לצלמים שתיעדו את המשחק, יכולתי להוציא לפועל את תכניתה של עמליה ללמד את בעלה לקח שהוא לא ישכח זמן רב.
 
התיישבתי במקום שלי ואחרי שהתמקמתי ראיתי כיצד רועי, חברו והנשים שהיו איתם, יושבים מחובקים ומדי פעם, גם מתנשקים. הם לבשו בגדים צהובים ואדומים, כמו צבעי הקבוצה שהם אוהדים. שערן הבלונדיני של הנשים בלט במיוחד בין הבגדים האדומים. מדי פעם אפשר היה לראות שמצלמות הטלוויזיה עוברות בין הקהל ונעצרות על אוהדים שבלטו במיוחד.

כפי שצפיתי, כחצי שעה לאחר תחילת המשחק, אחת המצלמות נעצרה על רועי וחברתו, כשהם היו מחובקים והתנשקו. המצלמה שהתה כחצי דקה על בני הזוג, עד שהם הבחינו שכל הצופים באצטדיון ועוד כמה מאות מיליונים בבתים יכולים לראות את רועי נ ואת חברתו, דוגמנית יפהפייה, מפורסמת ומאד נשואה, מתנשקים כמו שני בני נוער מאוהבים.
 
לאחר שהבינו שהם נלקטו ע"י המצלמות, הם ניסו להסתיר את פניהם באמצעות צעיפים וכובעים, אך זהו כבר היה מאוחר מדי עבור רועי. פגשתי את רועי ואת החבורה שלו כשחזרתי למלון. ראיתי כיצד הוא נראה נסער במהלך שיחת טלפון שהוא ניהל בלובי. לפי הדרך שהוא סגר את הטלפון, הבנתי שלא רק שהוא יצטרך למצוא מקום מגורים חדש, הוא גם יצטרך להיפרד מ-10 מיליון ₪ בזמן הקרוב. זאת במידה ועמליה לא תסתפק בפרידה מכובדת מבעלה ההולל.
 
 
אמנון רודס-חקירות
 
משרד:048202817 נייד:0525922245
This Is CAPTCHA Image