משרד חקירות – חשיפת בגידות

חוקר פרטי נתקל לעיתים קרובות בלקוח נסער שמגיע למשרדו. מתוך ניסיון חוקר פרטי יודע לזהות את המקרה עוד לפני שהלקוח פותח את הפה. בגידות אי אפשר להסתיר מבן הזוג, לפחות לא לאורך זמן, ואת הסיבה לכניסתו של לקוח שחווה טראומה מסוג זה, אי אפשר להסתיר מחוקר פרטי מנוסה. לרוב הלקוחות החושדים כי בן או בת זוג בוגדים בהם לא יודעים איך בכלל להתחיל בבדיקה, לעיתים מתוך חוסר אמונה שבן או בת הזוג מסוגלים לעשות דבר שכזה, לעיתים מתוך החשש שהמשפחה תתפרק - במידה והחשדות יובהרו כנכונים ולעיתים כדי שיהיו הוכחות מוצקות במידת הצורך בבית המשפט.

משרד חקירות – ניסיון ורגישות

חוקר פרטי  יודע לאתר את המצוקה וחייב לדעת כיצד לנהוג במקרים רגישים מסוג בגידות בין בני זוג. משרד חקירות הוא אומנם לא ספת הפסיכולוג אך סמכותו של חוקר פרטי והביטחון שהוא מקרין, הם שיסייעו לקבל את כל הפרטים האפקטיביים ביותר ולעזור ללקוח במישור הנפשי וכמובן האופרטיבי. אין כל ספק כי משרד חקירות העוסק בחשיפת בגידות חייב להעסיק צוות מקצועי,  ציוד מתקדם, להכיר את שטח החקירה, לדעת כיצד לאסוף מודיעין איכותי ומעל הכל – להכיר את החוק ואת שיטות הפעולה הטובות ביותר בכדי לסיים חקירות רגישות מסוג זה במהירות וביעילות. לקוחות רבים שנכנסים למשרד חקירות אינם מודעים לעובדה שלא כל הפעולות עליהם שמעו או ראו בטלוויזיה חוקיות; חדירה למחשב, האזנות סתר וכדומה.


חוקר פרטי שיושב בתוך משרד חקירות חייב לקחת בחשבון,
בטרם החלה החקירה, מהו רצון הלקוח ומהן מטרותיו

 

משרד חקירות – ניסיון, ידע, יצירתיות

 לקוחות חייבים לדעת כי בטרם הם נכנסים למשרד חקירות, בכל נושא, ובנושאי חקירות הנוגעות לבגידות, האם החוקר הפרטי מחזיק ברישיון משרד חקירות ולבדוק ביסודיות מהו הידע שיש לחוקר הפרטי בנושאי חקירה מסוג זה, מהו ניסיונו, מהי רמת היצירתיות בה הוא פועל כדי להשיג את מטרותיו ומהן מטרותיו של הלקוח. תוצאות החקירה לעיתים קובעות מהו מסלול החיים הבא של הלקוח ואיך הוא יראה ולכן לתחום העיסוק של המשרד יש משקל רב בבחירת איש המקצוע המתאים ביותר.

 

This Is CAPTCHA Image