קיים חשש שילדכם בענייני סמים או אלכוהול - פנו אל משרד חקירות

משרד חקירות פרטי מחזיק בידיו את הכלים והידע המקצועי לחשיפת האמת של הסודות הכמוסים ביותר וזאת בעזרת צוות מיומן של חוקרים מקצועיים. הסודות השמורים יכולים להיות משמעותיים ומצילי חיים בהתגלם, והם כוללים סודות בעסקים ובין שותפים וכן סודות בתוך הבית ובין בני המשפחה. אחד הסודות הכמוסים ביותר, שגילויים עשיו להציל חיים ממש, קשור לתחום השימוש בסמים בקרב בני נוער. הורים רבים שיש להם ספקות בנוגע לילדיהם, להתנהגותם ולחברה בה הם מסתובבים, עומדים חסרי עונים מול הבן/בת המתחילים לגלות סימנים מדאיגים או התנהגות מוזרה. כהורים מן השורה, אין לנו את הידע או הכלים לגלות התמכרויות או שימוש בסמים ואלכוהול בקרב בני הנוער, וזאת לאור העובדה שהילדים חכמים, מתוחכמים ויודעים לשמור היטב על הסוד. הורים ערניים אשר מזהים שינויים מחשידים בהתנהגות ילדיהם יכולים לקבל תשובות לספקותיהם על ידי עירוב משרד חקירות בעניין.

פניה אל משרד חקירות לזיהוי שימוש בסמים

הורים אשר פונים אל משרד חקירות מקבלים מייד מספר אלטרנטיבות ודרכי פעולה כיצד ניתן לעקוב אחרי מעשיו של הבן/בת מבלי לעורר את חשדם. מעקבים הנעשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים עוקבים אחר פעילות הבן באינטרנט, כולל התכתבויות במערכות המסרים ומעקב אחרי אתרי האינטרנט בם הוא גולש, משרד חקירות מחזיק ברשותו ציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר את המעקב המתקדם באינטרנט. מעקב אחר פעילות האינטרנט מגלה את המניעים והכוונות לשימוש בסמים אך אינה אומרת דבר על השימוש בפועל, אם אכן קיים. לזיהוי שימוש בסמים ישנה ערכה לבדיקת סמים המסוגלת לגלות טווח רחב של סמים שכיחים וזאת בשני אופנים: בדיקה שהנבדק יודע עליה והיא מתבצעת על ידי מתן שתן, והשנייה היא בדיקה שהנבדק אינו יודע ל קיומה. כאן בודקים חפצים השייכים לנבדק ואמורים לגלות עקבות של קירבה לסמים, אם כי אין בדיקה זו מאשרת באופן חד משמעי כי הנער אכן עשה שימוש בסמים אלו.

 

משרד חקירות, מעקבים בפועל ותיעוד מצולם

לחשיפה ותיעוד של שימוש בסמים ואלכוהול בקרב בני נוער, משתמש משרד חקירות בצוות מיומן של חוקרים המבצעים מעקב בפועל . החקירה נעשית בדיסקרטיות רבה וממצאיה, מפלילים ככל שיהיו, נמסרים למזמיני החקירה, הלא הם ההורים, ולא נמסרים למשטרה ולרשויות האכיפה השונות. חלק מהאמצעים בהם משתמש משרד חקירות לגילוי שימוש בסמים, נמצא גם בשימוש של גורמי האכיפה השונים ומשטרת ישראל, והינו ציוד חדיש ומדויק. פניה אל משרד חקירות בעקבות חשד לשימוש בסמים הוא צעד נבון המאפשר להורים לגלות את התופעה לפני שהיא הופכת להתמכרות חמורה לסמים קשים. גילוי האמת בזמן ופניה לטיפול מקצועי יכולה לעזור ואף להציל חיים, הטמנת הראש בחול והתעלמות מהבעיות אינה מומלצת ואינה פותרת את המצוקה, פנו אל משרד חקירות מיד עם התגלות הסימנים המחשידים ופעלו לעצירת ההתדרדרות.

This Is CAPTCHA Image