חקירה פיננסית במהלך הגירושין

תקופת הגירושין היא תקופה שבה סימני שאלה רבים עולים, וחלקם מחליפים סימני קריאה ברורים. כל מערכת המוסכמות הברורה מאליה מתערערת באחת ויחד עמה מתערערים גם הנחות היסוד שלנו כלפי בני או בנות הזוג שלנו עד לא מכבר.
 
רגע אחרי החתונה, כאשר העתיד נראה ורוד יותר מאשר אי פעם, נוהגים זוגות רבים לפתוח חשבון משותף ולמנות את אחד מבני הבית (לרוב הבעל, אבל זו יכולה להיות גם האישה...) לאחראי על הנושאים הפיננסים במשפחה. כל עוד שחיי הנישואין מתנהלים על מי מנוחות והכל טוב ויפה יש מי שמוכן להתעלם לחלוטין מנושאים כמו בנקאיים אולם כאשר חיי הנישואין עולים על סרטון מגיעה השעה בה כל אחד מהצדדים חייב לדעת בדיוק כמה יוכל לקחת מקופת הנכסים המשותפת.
 
באילו מקרים כדאי להזמין חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות במהלך הגירושין ואילו תועלות יכולות לצמוח למזמין החקירה?
על כך במאמר הבא:
 
מידע כלכלי קריטי בעת חלוקת הרכוש
 
במקרים רבים בוחר "הממונה" על הקופה המשפחתית להבריח נכסים וכספים מהקופה המשותפת למקום מבטחים שידוע רק לו. הבשורה הטובה, לפחות מבחינתו של הצד הנפגע, היא שניתן לעלות על פעילות מסוג זה ולאתר את הרכוש ש"הוברח" הקופה המשותפת של בני הזוג. המידע אודות כמות הנכסים האמיתית של המשפחה הוא קריטי כאשר מגישים לבית המשפט בקשה לחלוקת הרכוש משום שמטבע הדברים, לא ניתן לבקש חלק מרכוש אם לא מודעים לקיומו. מעבר למידע אודות ההיקף האמיתי של הרכוש המשותף, במהלך חקירות כלכליות לצורך חלוקת רכוש משיג מזמין החקירה מידע נוסף אודות עבירות כלכליות שונות שביצע הנחקר, מידע שעצם קיומו יכול לשמש ככלי רב עוצמה במסגרת משא ומתן עתידי.
 
דרישה להגדלת תשלום דמי המזונות
 
על פי דיני המשפחה בישראל תשלום דמי המזונות נקבע על פי הכנסתו החודשית של הצד שאינו מחזיק במשמורת על הילדים (לרוב הבעל..) מידע אמין ובר סמכא אודות הכנסתו האמיתית של הצד השני יכול להביא להגדלה של דמי המזונות בשיעור משמעותי ואם ניקח בחשבון את העובדה שדמי המזונות משולמים במשך קרוב לשני עשורים הרי שגם הבדל חודשי של מאה שקלים הוא בעל שווי של עשרות אלפי שקלים לאורך השנים.
 
להזמנת חוקר פרטי אנא מלאו פרטים בטופס שמשמאל 
This Is CAPTCHA Image