חקירת בגידות

קשה לתאר במילים את תחושת הזעם, העלבון והכאב שחש ממי שמגלה שבגדו בו אולם לעיתים די בחשד סביר על מנת להוציא אדם משלוות דעתו. אי הידיעה ותחושת חוסר האונים המתלווה אליה הם די והותר על מנת לשבש מערכת יחסים בריאה ובמקרים רבים כדאי מאוד להזמין חוקר פרטי רק על מנת להזים חשדות בלתי מוכחים, אולם למרבה הצער ברוב המקרים "אין עשן בלי אש" וחלק גדול מהחקירות מסתיימות בתיק ראיות מוצק שמוכיח את הבגידה מעל לכל ספק ומצריך הערה מחודשת של מערכת היחסים. מידע מוכח ומתועד אודות בגידה הוא אמנם מידע "קשה לעיכול" מבחינה רגשית אולם במישור המשפטי יש בכוחו של המידע לחרוץ גורלות. על היתרונות הרבים שתוכלו להפיק באמצעות תיעוד מוכח של בגידת בן או בת הזוג בבתי הדין לענייני משפחה, במאמר הבא:
 
המשמורת על הילדים
 
עם כל הכבוד לנושאים כלכלים, הילדים הם ה"אוצר" החשוב ביותר. שני ההורים היו מעדיפים לבלות בחברת ילדיהם כמה שיותר וכפועל יוצא מכך הסדרי הראיה הם סלע המחלוקת העיקרי בכל הסדר גירושין. תיעוד מפורט של מעשה הבגידה עשוי לסייע לכם להשיג "נקודות זכות חשובות בבית המשפט, בין אם מדובר בבית דין רבני או בבית דין לנושאי משפחה, ובמקרים מסוימים, אף לגרום לצד שהפר את האמון לאבד את זכותו למשמורת על הילדים באמתלה של "טובת הילד".
 
קיום הכתובה
 
הכתובה היא הסכם (בדומה לחוזה משפטי) שהבעל מעניק לאשתו ובה מצוין גם סכום שעליו מתחייב הבעל לשלם במידה וירצה להתגרש. על אף האמונה הרווחת, הכתובה היא חוזה מחייב לכל דבר ועניין ובמקרים רבים הבעל אכן צריך להעביר לגרושתו את סכומי העתק שמצוינים על גבי הקלף, אולם במקרה ובו מצליח הבעל להוכיח שאשתו בגדה בו ויצאה לרעות בשדות זרים הרי שהכתובה בטלה מעיקרא ואינה שווה אפילו את הקלף שהיא כתובה עליו.
 
חובות שנוצרו בשל הבגידה
 
במידה והבעל שילם בכרטיס אשראי על מנת לרכוש למאהבת תכשיטים יקרים או שהגדיל לעשות ושכר עבורה דירת מסתור לא יחשבו החובות הללו כחלק מהרכוש המשותף ועל הצד הבוגד יוטל לשלם את כל החובות או ההוצאות שנוצרו כתוצאה ממעשה הבגידה.
 
להזמנת חוקר פרטי אנא מלאו את הטופס שמשמאל
This Is CAPTCHA Image