איך לבחור משרד חקירות

הפקדת חקירה רגישה (והרי איזו חקירה היא אינה חקירה רגישה?) בידיו של משרד חקירות מצריכה מתן אמון בלתי מסוייג במשרד החקירות ובעובדיו. למעשה, אתם עומדים לחשוף את אחד הסודות השמורים ביותר שלכם בפניהם של אנשים זרים לחלוטיין וחשוב מאוד שתעשו זאת אך ורק בפני אנשים שאתם חושבים שניתן לבטוח בהם. אולם כיצד ניתן לדעת איזה משרד חקירות ישיג עבורכם תוצאות טובות ויעשה זאת תוך שמירה על דיסקרטיות ואתיקה מקצועית גבוהה? יש לנו כמה עצות שיעזרו לכם לבחור משרד חקירות מתאים.
 
הכל אנשים
אם במהלך השיחה הראשונית עם אנשי משרד החקירות אתם מרגישים מעיין עקצוץ לא נעים בבטן, כזה שגורם לכם לחשוב פעם נוספת לפני שאתם חותמים על הסכם מתן השירות כדאי מאוד שתקשיבו לבטן שלכם... הכימיה עם החוקר הפרטי היא חשובה מאין כמוהה ואדם שמשדר רושם ראשוני גרוע הוא קרוב לוודאי אחד כזה שלא ההיתם רוצים לעשות איתו עסקים...
 
האם המשרד צועד בחזית הטכנולוגיה?
כיום יש בשוק לא מעט אמצעים טכנולוגים מדהימים שמאפשרים לחוקרים הפרטיים להשיג עדויות ולדעת מה מתרחש בכל רגע נתון בחייו של מושא המעקב. אחת השאלות הראשונות שאתם צריכים לשאול את עובדי משרד החקירות היא באיזה ציוד הם משתמשים. האם המשרד צועד בחזית הטכנולוגיה ומצייד באמצעי מעקב שיסיעו לחוקרים המיומנים להביא את הראיות המיוחלות? אם לא כדאי מאוד שתשקלו לבדוק משרד חקירות נוסף.
 
מהם הקווים האתיים של משרד החקירות?
אמנם חוקר פרטי מושחת עשוי להביא תוצאות שחוקר ישר יתקשה להשיג אבל באותה המידה הוא עלול לפעול בחוסר יושר גם כנגד לקוחותיו, קרי, אתם. החוקים וכללי האתיקה המקצועית נוסחו על מנת להגדיר "כללי משחק" ברורים שידועים לכל העוסקים בדבר. חוקר פרטי שישקר על מנת להשיג ראיות עשוי לשקר גם לכם וחוקר פרטי שיהיה מוכן לעבור על החוק בשביל להשיג ראיה לא יהסס לעשות זאת גם אם ידוע לו שהדבר עלול לסבך אתכם. הקפידו לבחור במשרד חקירות שמעסיק רק חוקרים בעלי רשיונות ושלוקח ברצינות המתבקשת את דיני החקיקה הפעילה במדינת ישראל.
This Is CAPTCHA Image