זקוקים לאיתור חייבים? פנו לחוקר פרטי

כל מי שהגיע לסיטואציה בה הוא נאלץ לוותר על חוב גדול בשל סירובו של החייב לשלם מבין עד כמה זה מתסכל.
לצערנו, מדובר בתופעה – אנשים שחייבים כספים מעדיפים במקרים "לרדת למחתרת" ולהשאיר שורה ארוכה של נושים שכספם לא ישוב עוד לעולם.

במקרים רבים בעלי חוב מחליטים להרים ידים בשל הבריקורטיה והקושי בגביית החוב אולם המציאות מוכיחה שברוב המקרים נושה עקשן יזכה לקבל את המגיע לו. על מנת להשיג את הכספים חשוב מאוד להתמצא בנבכי הבירוקרטיה. חוקר פרטי מיומן, יוכל לסייע לכם להשיג את המגיע לכם.

הרבה לפני שמגיע שלב התביעה המשפטית, קיים קושי לאתר את החייב על מנת לשוחח עמו ולדרוש ממנו כספים המגיעים לכם בזכות ולא בחסד. משרד חקירות מיומן יוכל לסייע לכם לאתר גם אדם שעושה את מרבית המאמצים על מנת "להשאר מתחת לראדאר" של הרשויות כך שגם אם אותו אדם בחר לעזוב את ביתו ולהתגורר אצל חברים או בני משפחה (ואפילו במקרה שבו בחר החייב לעזוב את הארץ) תוכלו להגיע אליו ולנסות להפעיל עליו לחץ מתון שיגרום לו לשלם את חובותיו.

במידה ונסיונותיכם לא צלחו ואתם מעוניינים לפתוח בהליך משפטי על מנת להשיג את המגיע לכם (או במקרה שבו החייב הוא לא בדיוק אדם שאפשר\כדאי לדבר לליבו), תצטכו לוודא שכתב התביעה הגיע לחייב ונמסר לו.

כמובן שבמקרה שבו החייב ירד למחתרת, דואר ישראל, עם כל הרצון הטוב, לא יוכל לעזור. זכרו, במקרה שבו, מכל סיבה שהיא, כתב התביעה לא יגיע לחייב, התביעה תדחה על הסף. חוקר פרטי יוכל לאתר עבורכם את החייב ואף לתעד את מעמד המסירה כך שטיעון בדבר אי מסירה לא יהיה קביל בבית המשפט.

אולם אם חשבתם שכאן מסתיימת מלאכת הגביה הרי שמדובר בטעות. החוק במדינת ישראל מאפשר לחייבים להמנע מתשלום החוב או לפרוס אותו על פני שנים ארוכות במידה והם מצליחים להוכיח שאין להם את ההון הדרוש על מנת להחזיר את החובות. חייבים רבים מנצלים את הפרצה בחוק על מנת להתחמק מתשלום החוב.

ההליך הוא פשוט למדיי, כל מה שצריך לעשות זה להעביר את הנכסים ברי העיקול (מניות, כסף, חשבונות בנק, דירות ורכבים) לצד שלישי לתקופה קצובה על מנת לזכות ברחמי בית המשפט ולהנות מפריסת חוב נוחה. אך גם במקרה זה חוקר פרטי יכול לעזור, החוקר יכול להוכיח את הברחת הנכסים ולגרום לכך שהחייב ישלם בהתאם לשווי האמיתי של הרכוש שבבעלותו.

ליצירת קשר עם משרד חקירות

This Is CAPTCHA Image