באילו מקרים יש צורך לבצע חקירות תחת כיסוי?

משרד חקירות לא פעם נדרש לנהוג במשנה זהירות במהלך חקירה. לעתים לא רוצים כי אנשים מסויימים כלל יידעו כי מתנהלת חקירה פרטית בנושא מסויים משום שהם עלולים לחבל בחקירה או להסתיר דברים ביודעין. כמו כן, ישנן חקירות רבות אשר מסיבות נוספות צריכות להשאר חסויות ואסור לגלות את עצם קיומן.
אם אדם כלשהו שיקר למשטרה או שיקר לחוקר פרטי במהלך חקירה מסויימת יהיה כדאי לבצע באותו מקרה חקירות תחת כיסוי. זאת אומרת, החוקר ייגש אליו ובדרך מתוחכמת מאוד ופשוטה מאוד מבלי לעורר את חשדו של הנחקר שמדובר בחקירה פרטית הוא ינסה להוציא ממנו מידע אמיתי ולא שקרי שיקדם את החקירה.
לא פעם מבצעים חקירה חשאית, או חקירה תחת כיסוי, כאשר יש צורך לאסוף מידע כללי או מידע ספציפי על אדם מסויים. במקרים אלו ייגש חוקר פרטי, מבלי לזהות את עצמו ככזה, אל עמית לעבודה או לשכן של האדם אשר עליו רוצים לברר פרטים נוספים. כמובן שיש צורך לעשות זאת בתחכום מבלי לעורר התנגדות וחשד.
 

מי מבצע חקירות תחת כיסוי?
 

משרד חקירות הוא זה אשר מבצע עבור לקוחות שונים, לעתים אנשים פרטיים ולעתים חברות, גופיים מסחריים ולא מסחריים חקירות פרטיות. לכל משרד חקירות יש תחום התמחות שונה ועל כן כאשר אתם מגיעים למשרד כזה עליכם לברר אם יש להם ניסיון קודם בתחום החקירות שאתם זקוקים לו.
 

כיצד לבחור משרד שיבצע עבורכם חקירות תחת כיסוי?
 

לפני שאתם מחליטים סופית בשירותי החקירות של איזה משרד כדאי לכם להעזר בקשו המלצות מעורך דין הקרוב אליכם. לא פעם עורך הדין יוכל להמליץ לכם על משרדים מוצלחים ואמינים במיוחד וכאלה עם ניסיון עשיר. כמו כן, בדקו שיש למשרד עצמו רישיון מטעם משרד המשפטים והתרשמו ממנו באופן אישי.
 
קשר אישי עם החוקר ועם המשרד ואמון הדדי הינם דברים חשובים ביותר כאשר אתם מזמינים חקירה חשאית. החוקר והמשרד מחוייבים לשמור אמונים ללקוח שלהם וכמובן לפעול לטובתו בכל עת. אם הלקוח אינו מאמין לחוקרים ואינו נותן בהם אמון מלא החקירה לא תתצבע כהלכה.
This Is CAPTCHA Image