הטרדות בטלפון

תחום חקירות הרווח ומקבל תאוצה בשנים האחרונות הוא הטרדות טלפוניות. יותר ויותר אנשים מקבלים שיחות לא מזוהות מטיפוסים מטרידים. לאדם הרגיל אין אפשרות את האפשרות הטכנולגית לחשוף את מספר הטלפון של המטריד, והדרכים היחידות לחשוף את המטריד הם בעזרת משטרה, או משרד חקירות, אשר בבעלותו האמצעים הטכנולוגיים לאתר את השיחה.
 
כמו שכתבתי לעייל, בשנים האחרונות יצא לנו במשרד לטפל בעשרות מקרים של הטרדות טלפוניות, אך מקרה אחד נחרת בזכרוני בשל הגילוי המפתיע בסופו.
 
בוקר אחד הגיע אלי גבר – אילן ( שם בדוי ) שהתלונן שכמה פעמים ביום אישה מתקשרת אליו ממספר חסוי וגונחת בטלפון. אמנם הוא הודה שבתחילה הדבר החמיא לו, והוא אף ניסה לדובב את האישה כדי ליצור פגישה איתה. אך כאשר השיחות הפכו יותר ויותר תכופות, ואף עברו אל השעות הקטנות של הלילה, הדבר הפך מדבר מהנה למטרד מסוכן, שרק במזל רב לא התגלה לאשתו.
 
אילן התוודא בפני שהוא נהג ונוהג מידי פעם לבגוד באשתו, והוא פחד שמדובר באחת מין הנשים שהיה אתן, שהחליטה לנקום. היו לו כמה שמות של חשודות שהוא מסר לי לבדיקה, למרות שהסברתי לו שאין טעם, פשוט צריך לחכות לשיחה הבאה ולעקוב אחר מסלולה, וכך לחשוף אותה.
 
יחסית לגברים בוגדים שהכרתי, אילן הסתמן כגבר בעל ביטחון רב, שלא ממש חשב על תוצאות מעשיו, ואפילו היה בטוח שמשפחתו וסביבתו הקרובה לא ממש מודעים למעשיו. אילן היה בטוח שאחת מין הנשים שהוא היה איתן אחראית לטלפונים. כך שברגע שידע את זהותה, יכול לסיים את העניין רחוק מעיני משפחתו.
 
ובכן הצמדתי את הציוד הנדרש אל הפלאפון הסלולארי של אילן וחיכינו לשיחה הבאה, שלא איחרה לבוא. הגילוי היה מטריד מאוד בשביל אילן, כי מדובר היה באחותה של אשתו שהחליטה לנקום בו על זה שהוא בוגד באחותה. היא החליטה על הדרך לאחר שסיפרה לאחותה על מעללי בעלה וזאת לא האמינה. מה שדירבן אותה ליצור דרך בה לחשוף את הבעל ב - LIVE    
This Is CAPTCHA Image