ביצוע חקירה לפני חתונה

חקירה לפני חתונה
 משרד חקירות פרטי - משפחות רבות מתקשרות אליו בטרם יקיריהם מתחתנים. למה עושים זאת? חקירה פרטית כנגד החתן או הכלה המיועדים בשל אחד חשד ליושרתו. חקירה פרטית נפוצה  בקרב משפחות בעלות נכנסים וכספים רבים  אשר אחד מיקיריהם מתחתן עם משהו לא מוכר ואשר יש חשד לגביו. למרות שצעד זה עלול להשמע חריג ולא מקובל אך מעשי מירמה קרוב בעבר בקרב בני זוג טרי שרק התחתנו ואחד מהם פרש כנפיים ונעלם עם הכסף של  הכלה הטריה. אמנון רודס חקירות בעל יכולות לגלות מקרים מסוג זה ויודע להצביע האם הדחף להתחתן נובע מרדיפת בצע או אהבה אמתית וכנה.
 
 
משרד חקירות
 
 אמנון רודס וחקירה שביצע
החוקר, אמנון רודס נפגש עם בחור חביב ומנומס שטען כי אשתו לעתיד אולי רוצה אותו בשל כספו ולא למטרות טהורות וכשרות. הבחור מאוד חשש מהתוצאה שעלולה להתקבל בעקבות החקירה, ובחשבה שנייה החליט לשכור את שירותיו של משרד החקירות  כי היה נבוך ומפוחד מדי לעשות זאת בעצמו. אמנון רודס הבין שיש מספיק זמן על לתאריך החתונה, ולאחר תשאול קצר של הבחור, גילה החוקר הפרטי של כלה המיועד יש בלוג אישי שמנהלת באחד האתרים.
 
הוחלט על ידיד החוקר שהבחור יקים משתמש  באותו אתר שבו הבלוג של ארוסתו  והשתמש בתמונה של גבר יפה מראה, וביקש "חברות" ממנה באתר. ארוסתו  אישרה את החברות שדאג ליידע אותה שרמת החיים שלו גבוהה, והוא בעל חשבון בנק גדול מאוד. מיד עלתה תמונה כי הבחורה, הכלה העתידית שעומדת להתחתן בקרוב, גילתה עניין באותו בחור, ונתנה תחושה לחוקר כי אין בכוונתה להתחתן אלא להגדיל את חשבון הבנק שלה בלבד.
 
 החוקר החליט כי יש לקבוע פגישה בין הבחורה לחברה החדש מהאינטרנט (שהוא בעלה לעתיד), והבחור הסכים להפגש עם ארוסתו בנסיבות קשות אלו. החשדות על יושר הבחורה אומתו, ומערכת היחסים בין בני הזוג הסתיימה.
לאחר מספר ימים חזר הבחור למשרדו של אמנון רודס החוקר והודה לו לא רק שהציל את כספו מידי נוכלת אלא הציל את חייו מאסון.
This Is CAPTCHA Image