איתור של בחורה נעדרת

הסיפור התחיל בפנייה של זוג הורים שבתם נעלמה . הבחורה השתחררה מהצבא תקופה קצרה לפני העלמותה, היא הספיקה לבלות שבוע בבית ולאחר מכן נעלמה.  מניסיון העבר  אנשים לא נעלמים סתם כך, ללא כל סיבה. בדרך-כלל, הסיבה להעלמות נובעת מסכסוך כל שהוא, התנהגות חריגה, דיכאון או תקופה ארוכה של לחץ.
התחלתי לתשאל את הורי הנערה, אך מהתחקור לא עלה כל רמז שיכול לסייע בסיבה להעלמות. מדובר בבחורה נורמטיבית לגמרי, בחורה פופולארית, מקובלת ומלאת חיים. לא היה לה או להוריה סכסוך עם שום גורם שהיה עלול 'להעלים' אותה.
לאחר שהעמקתי בשאלות, הורי הנערה החלו לחשוב שיתכן וההעלמות קשורה לחברתה המתגוררת בצרפת. מדובר בחברה טובה שגרה עם משפחתה בצרפת בשנים האחרונות. מדובר בחברה עם בעיות התנהגות רבות, נהגה להתרועעה עם אנשים בעייתים ולעיתים אף גובלים בפלילים, ההורים החלו לחשוב שאולי ההעלמות קשורה בחברה זאת.
בשלב הראשון דחקו בי הורי הנערה כי אסע לצרפת לבדוק את הנושא ואף הציעו לממן את הנסיעה, תחושתי היתה כי אין לבחורה בצרפת קשר לדבר והחלטתי כי לפני שאסע אסתייע בעמית למקצוע שהינו בעל קשרים רבים בצרפת וביכלותו לבצע כבר מהארץ בדיקות הראשונית שיכולות לאשש או לבטל את החשד ואכן כך היה. החבר שהינו חוקר פרטי ביצע מספר בדיקות בסופן עלה כי אכן מדובר בנערה בעייתית אך אין לה כל קשר להעלמות.
לאחר שהחשד כי הבחורה בצרפת ירד מן הפרק התחלתי לתחקר את חברותיה בארץ בתקוה לקבל בדל מידע שיעזור לי להתקדם בחקירה. התברר שגם חברותיה הקרובות ביותר של הנעדרת לא יכלו לספק שום מידע לגביה מקום המצאה. כמו הוריה של הנערה, גם להן לא היה מושג איזו סיבה הייתה יכולה לגרום לבחורה להיעלם.
לבסוף הגעתי לאחת מחברותיה ששירתה עמה בצבא, החברה סיפרה כי לקראת סיום השירות של הנערה היא ראתה אותה מסתובבת עם אחד החיילים יותר מפעם אחת, קיבלתי מהחברה את פרטי החייל והתחלתי לבדוק אודותיו.
בדיקה קצרה העלתה שהבחור גר עם הוריו ביישוב הרחוק כשעת נסיעה מביתה של הנערה. חקרתי קצת יותר לעומק וגיליתי שמשפחת הבחור מחזיקה בנכס נוסף – דירה להשכרה הממוקמת בשכונה צמודה לביתה של הנערה. מעקב קצרצר אישר שהנערה שוכנת בדירה זו. ביררתי את מספר הטלפון של הדירה והעברתי אותו ואת הטיפול להורים.
בכל הזמן הזה הנערה הייתה 'מתחת לאף' של כולנו!
This Is CAPTCHA Image