בגידות בחיי נישואין

בגידות בחיי הנישואין הן עילה משמעותית לגירושין. עם זאת, מדובר במידה מסוימת במושג סובייקטיבי, דבר שיחשב כבגידה בידי אדם אחד לא ייחשב ככזה בעיני אדם אחר.
אחד ממוקדי ההתעסקות המרכזיים בחייהם של חוקרים פרטיים בכל העולם סובב סביב עולם הבגידות בחיי הנישואין. גם כאן בישראל מדובר באחד הנושאים המרכזיים. אנשים מתמודדים עם בגידות בתוך הנישואין בצורות שונות. גם התגובות משתנות בהתאם לתפיסת העולם של הנבגדים וגם הבוגדים. יש כאלו שמעדיפים לא לדעת ולא להיחשף להתנהגותם של בני זוגם. עם זאת, מרבית האנשים מעדיפים שחשדותיהם יישענו על עובדות מוצקות. חוקרים פרטים מסייעים בידם של אנשים אלו.

למה בגידות מתרחשות?

אינספור מאמרים, ספרים וטורי דעה נכתבו בניסיון לענות על השאלה הזו בצורה ישירה ובעקיפין. יחד עם זאת, יש מספר תמות מרכזיות אשר עולות ממקורות אלו. בחלק גדול מהמקרים בני זוג בוגדים לאו דווקא בגלל שהם חשים צורך לקיים אקט מיני עם שותפ/ה אחרים, אלא מכיוון שהם מרגישים שהם זקוקים לתחושת חידוש אחרי שנים במסגרת הנישואין המאפירה. קשה להם להאמין כי הם יוכלו להגיע לתחושה זו במסגרת הנישואין ולכן הם מחפשים חידושים בדרכים שונות, אחת מאותן דרכים היא קיום רומן, או בגידה מזדמנת.
נושא נוסף הינו דווקא הבגידה הנובעת מסיבות רגשיות. נשים (וגברים!) החשים כי אינם זוכים לחיבה מספקת בתוך מסגרת הנישואין מחפשים את אותה חיבה מחוץ לקשר. בגידה מסוג זה אינה חייבת לערב קשר פיזי, אך פעמים רבות היא כוללת ניסיונות חיפוי והסתרה מבני הזוג.

איך מתמודדים עם גילוי בגידה?

התמודדות עם הגלוי תלויה בתפיסה שלכם את המצב ומה נחשב כבגידה עבורכם. ישנם לא מעט מצבים כאשר אחד מבני הזוג מגלה 'בגידה' של הצד השני וכאשר מתרחש העימות ביניהם הצד השני מסביר לו/ה שאין מדובר בבגידה ומנסה לשווק את טענותיו. יש כאלו הרואים את מעשה הבגידה בנובע מתוך פעולת ההסתרה את המצב ואז למשל אפילו פגישות עם 'ידיד נפש' עלולות להיתפס כבגידה במבט ראשון.

בדיקת בגידות בעזרת חוקר פרטי

מי מכם אשר חושד שמתקיימת בגידה בחיי הנישואין שלו/ה יכול לפנות לעזרתו של חוקר פרטי אשר יוכלו להשיג ראיות מוצקות בנוגע להתנהגותם האמיתית של בני הזוג החשודים. מומלץ לפנות למשרדי חקירה רציניים ובעלי שם כגון 'רודס'. חוקר פרטי מקצועי יוכל לחשוף את האמת בלא להסתכן בגילוי שיוביל לתוצאות לא נעימות.
בגידות בחיי הנישואין הינן תופעה קשה ולא נעימה ביותר. במידה ועולה חשד, פנו במהירות למשרד חקירות מקצועי אשר יאשש או יזים את החשדות.
 
This Is CAPTCHA Image