איך לדעת אם אישתי בוגדת בי – טיפים עצות והמלצות

זוגיות היא הבסיס שעליו אנו בונים את חיינו הבוגרים. בגידה של בת הזוג עלולה למוטט את המבנה החשוב הזה. אבל איך אפשר לדעת אם אישתי בוגדת בי?
 
כששיעורי הגירושין עולים מעלה ורשת האינטרנט מאפשרת גישה ותקשורת נרחבים ביותר, חשיבותם  של האמון בקשר בנוגע לנאמנותה של בת הזוג עולים פי כמה. בגידה אינה תמיד מסמלת את ניתוקו הבלתי-נמנע של הקשר.

זוגות רבים מצליחים להחזיק בקשר למרות גילוי בגידה מצד אחד הצדדים. ההחלטה לפרק את החבילה נמצאת בידיהם של בני הזוג. עם זאת, אנו מאמינים כי במידה ועולים חשדות חשוב לפחות לאמת אותן, מכיוון שזכות הצד השני לדעת מה מתרחש.

 
כולנו ודאי מכירים את סוג ההתנהגות הסטריאוטיפית ביותר שמעוררת חשד בנוגע לבגידה – האישה מתחילה לטפח עצמה ולדאוג לענייני יופי כמו שלא דאגה להם מעולם. למרות מה שמקובל לחשוב, גם נשים שלא חושבות בכלל על בגידה מתנהגות כך לעיתים.

לפעמים הסיבה היא חיובית להפליא, האישה רוצה להיות מושכת בעיני בעלה. הבעיה מתחילה כאשר האישה עושה זאת כדי להיות מושכת בעיני הסביבה החיצונית, זאת במטרה למשוך גברים אחרים.

 
איך אפשר לדעת מהו הגורם מאחורי ההתנהגות? אי-אפשר לדעת בביטחון מלא במידה ואין ראיות מוצקות. אך עם זאת, במידה ולהתנהגות מתלוות היעלמויות של האישה, בילויים מאוחרים לתוך הלילה, מקלחת לאחר החזרה לבית, שקרים וסיפורים מעוררי חשד, אזי צריך להתעורר מד החששות של הגבר.
 
חשד לבגידה מעורר אצל מרבית הגברים (אם לא כולם) תחושות של כעס, לחץ ואכזבה. תחושות אלו מובנות. כפי שאמרנו קודם לכן, בגידה הינה פגיעה במבנה הזוגיות, מבנה חשוב ומרכזי בחיינו.
 
אחד הדברים הראשונים שמתחשק לעשות הוא עימות ישיר עם האישה במטרה שתתוודה על מעלליה. מניסיוננו, עימותים שכאלו לא נגמרים בטוב. עימות שכזה בדרך-כלל יגמר בויכוח קשה והכחשה גורפת.
חשדות יכולות להיות מוצדקות ביותר, אך בלא ראיות מוצקות, קשה לבסס טענה לגיטימית על בגידה.
 
במידה וקיימים חשדות רציניות על כך שקיימת אפשרות לבגידה, אין צורך להמשיך לחיות באי-וודאות. פנייה לחוקר פרטי תוכל לגלות עבורכם את האמת. חוקרים פרטיים מיומנים בניהול מעקב מבלי להתגלות ומכירים לעומק את שיטות ההסתרה של בני זוג בוגדים.
 
יחד עם הפנייה, חשוב שתשמרו על דיסקרטיות. אינכם יכולים לדעת אם הבגידה מתרחשת מתחת לאפכם בשיתוף עם אנשים קרובים. עדיף לא לספר לאף אחד שפניתם לחוקר פרטי, שמה החקירה תיפגע.
 
ישנן התנהגויות מסוימות אשר צריכות לעורר חשד בנוגע לבגידה, אך פניה לחוקר פרטי תעזור לכם להגיע לאמת.
This Is CAPTCHA Image