בגידה מפתיעה

בין סוגי החקירות הפשוטות יותר לביצוע נמצאים בדרך כלל מעקבים אחרי בעלים/נשים החשודים בבגידה. לא מדובר בנוכלים מקצועיים. אדם שמעוניין להסתיר מאשתו את התנהגותו הבוגדנית לא צריך להתאמץ במיוחד. בסופו של דבר להסתיר דברים מאנשים רגילים הרבה יותר פשוט מאשר להסתיר את צעדיך מחוקרים פרטיים.
 
עם זאת, תמיד יש הפתעות בחיים. יום אחד פנתה אל משרד החקירות שלנו אישה עם בקשה למעקב אחרי בעלה. במהלך השיחה עלה כי לפי התנהגותו אין כל סיבה לחשוד כי הוא בוגד או בכלל מתכוון לבגוד בה. חייהם תוארו כנעימים מבחינת כל המימדים, לא היו ויכוחים, יחסי המין התנהלו בצורה תקינה וכמעט כל ערב הבעל היה מתייצב בביתו. גם במידה ולא היה מתייצב היה בפיו הסבר הגיוני ביותר מדוע התעכב.
 
למרות זאת, האישה אמרה כי יש לה את כל הסיבות בעולם כדי לחשוד בבעלה. לדבריה, היא בעצם אשתו השנייה וכי למרות שהיא אינה מתגאה בכך, הם ניהלו רומן עוד בזמן שהיה עם אשתו הראשונה שגם ממנה הסתיר זאת במיומנות רבה. האישה פעלה לפי האמרה הידועה – ''מקל עקום לא יכול להתיישר'' והחליטה לבדוק בכל זאת האם גם איתה הוא ממשיך בדרכיו הישנות.
 
אחרי מעקב יחסית ארוך בעקבות הבעל גילינו כי הוא נפגש לעיתים רחוקות עם אישה מושכת במיוחד. עם זאת, שום דבר פיזי לא התרחש ביניהם. כל מה שעשו היה לנהל שיחות במקומות שונים. דיווחנו זאת לאישה והיא אמרה כי זה לא מה שצריך לחפש, היא בטוחה שיש משהו מעבר, אולי לא איתה אבל עם מישהי אחרת. מעקבים נוספים העלו כי הוא אכן נפגש עם נשים נוספות, אך גם איתן  איננו מקיים כל קשר פיזי.
 
בהמשך, המעקבים השונים העלו כי הסיבה המרכזית שבגללה הוא מתעכב לעיתים בחזרתו הביתה היא מפגשים עם קבוצת חברים. קבוצת החברים נפגשת במקומות שונים ובדרך-כלל מסיימת את הבילוי במיקום קבוע שהוא ביתו של אחד מהם. החלטנו להתמקד במפגשים הללו. שיערו אולי כי החבר הזה מספק לו 'בית מחסה' אשר בו יוכל לבגוד באין-מפריע.
 
מה שגילינו הפתיע את אשתו וגם אותנו. בחלק מהפעמים הבעל היה נשאר לבד עם החבר בביתו לאחר חברי הקבוצה האחרים היו מתפזרים לביתם.  למרות שלא היו כל סימנים שהבעל הינו בעל נטיות הומוסקסואליות, או דו-מיניות, התגלה כי הבעל והחבר ניהלו רומן סוער. הבעל שרצה להסתיר בכל מחיר את הנטיות הללו העדיף כי יחשבו שהוא מנהל רומנים עם נשים אחרות, זאת בזמן שהוא בכלל מעדיף את חברתו של חברו הטוב.
 
אין אנו יודעים מה התרחש בין הבעל לאישה לאחר שהתעמתה איתו בנושא (אם בכלל). ההלם שקיבלה כששמעה את החדשות הוביל לכך שהיא העדיפה לנתק איתנו את הקשר במיידיות.
This Is CAPTCHA Image