חוקר פרטי במעקב אחר בעל בוגד

שירה הגיעה למשרד החקירות שלנו לאחר התלבטויות רבות. בת 42 ומנהלת חנות אופנה מצליחה במרכז. לשירה שני ילדים ובעל שעובד מחוץ לעיר. שניהם, כדבריה, חיים ברמת חיים ממוצעת וסבירה לזוג בגילם. שירה סיפרה לי במשרד החקירות כי נראה כי בעלה כבר לא מוצא עניין בנישואיהם ונוהג לנעוץ מבטים בבחורות צעירות ממנה. בתחילה חשבה כי זה נהוג בגילם לגברים להסתכל על בחורות בצורה שבעלה עושה זאת. לבסוף החליטה שהתנהגות בעלה מעוררת חשד ופנתה לאמנון רודס בחשד שבעלה בוגד בה.

בגידות

צוות החקירה החל את עבודתו בבדיקה במצב חשבון הבנק של בני הזוג ונמצא כי אין הוצאות לא ברורות של הבעל, כך שניהול רומן או ביקור במכוני ליווי, כנראה, הם לא העניין.  משרד החקירות החליט להציב פתיון לגבר ולבחון את התנהגותו כלפי נשים.  החוקרים עקבו אחר הבעל שלושה ימים וראו שהוא מנהל שגרת יום ברורה  הכוללת נסיעה לעבודה, הפסקת צהריים במסעדה וחזרה הביתה בתום יום העבודה.  

באחת מהפסקות הצהריים של הבעל הוא נתקל במבטו באישה צעירה בעלת מראה מרשים מאוד, שהיתה, בעצם, חוקרת ממשרד החקירות שלנו. תפקיד החוקרת היה ליצור איתי קשר העין, לא יותר. מיד הבחינה החוקרת כי הבעל סורק אותה מכף רגל ועד ראש ודואג להתעדכן אילו בחורות נמצאות בסביבתו.  הבעל סיים את ארוחתו ויצא מהמסעדה ובזה חשבנו שמשימתנו נכשלה. להפתעתנו הבעל חזר והחל לדבר עם החוקרת. הבעל סיפר לחוקרת שהוא מעיר סמוכה ובמהלך היום יש לו ראיון עבודה כאן בעיר. החוקרת הבהירה לו שהיא ממהרת ובזה הסתיימה פגישתם.

בהמשך החקירה נמצא כי הבעל אכן בוגד באשתו, ומנסה בכל הזדמנות להכיר בחורות, לספר להן שקרים בכדי להביא אותן לקשר אינטימי איתו.

מקרי בגידה הם בשגרת היום בעבודה של של חוקר פרטי במשרד חקירות. למרות שבמקרים רבים  נמצא בחקירה  כי אחד מבני הזוג אכן בוגד, חלק מהזוגות מחליטים לא להפרד ולשקם את נישואיהם. הסיבות לשמירה על מסגרת המשפחה הם: ילדים, שיקול כלכלי, האי רצון להתמודד עם גירושין ועוד.  לצערנו, זוגות רבים יותר מחליטים להפרד.

This Is CAPTCHA Image