בגידות או לא להיות

זוג נשוי יוצר תא משפחתי שנשען על אמון והבנה בין שני הצדדים. על תא-משפחתי זה בנויה החברה שלנו ומשם אנו גדלים וצומחים עד אשר אנו מקימים תא כזה משל עצמנו. יש קולות רבים אשר טוענים כי מדובר בכפייה וסך-הכול נישואין הם הסדר מלאכותי. מלאכותי או לא, הוא קיים כבר אלפי שנים ויחד איתו קיימים גם סיפורי בגידה מכל מיני סוגים. חלקם מעניינים, חלקן מרטיטים ומרגשים, חלקם מובנים באופן מסוים, אך רובם משעממים וצפויים מראש.

בגידה בבני זוג

אתם תתפלאו לשמוע כמה אנשים בוגדים בבני ובנות זוגם. רובם מצליחים לעשות זאת מתחת לאפו של הצד השני, אך ברגע שמתעורר חשד אנשים רבים מוצאים כי קשה להם לעבור על כך לסדר היום. לעיתים רק החשדות עצמם עלולים להזיק לזוגיות יותר מאשר הגילוי. לכן, פנייה לחוקר פרטי רק בכדי לבדוק חשדות קלושים היא עניין שכיח ביותר.

למרות שבחלק גדול מהמקרים החשדות מתבדות, ישנם מצבים בהם החשדות הראשוניות פותחות צוהר לאורח חיים כה מלא בבגידות, עד שנדמה שמדובר ברווקים ורווקות נצחיים כה תאבי מין עד שלא ניתן להבין מדוע בחרו בכלל להקים משפחה.

בגידות בבני זוג

לפני מספר לא מועט של שנים קיבלתי תיק של חשד לבגידה. אישה מסוימת חששה שבעלה אשר עומד בראש משפחה המונה חמש נפשות נפגש בסתר עם חברתו לעבודה. כמו בסיפורים רבים גם כאן תירץ הבעל את המפגשים הללו בענייני עבודה דחופים שאינם קשורים כלל לקשר חברי מכל סוג שהוא.

שמנו עליו מעקב וגילינו כי 'ענייני העבודה' הללו קשורים בסיפוק יצריו המיניים של הבעל. אשתו סיפרה לנו כי יש לבעלה תיאבון מיני בריא מאוד ושמתחילת הזוגיות שלהם היא עושה הכול בכדי לספק אותו. לדבריה לא היה לה כל חשש שאינה מצליחה לעמוד בדרישותיו מכיוון שהוא נוהג לשבח את ביצועיה רבות ואינו שוכח לעולם להגיד לה כמה הוא מאושר שיש לו אישה המספקת אותו ואת צרכיו.

אשתו ביקשה מאיתנו בכל זאת להמשיך את המעקב ולנסות לאסוף ראיות לשימוש מאוחר יותר במשפט. לאחר שהמשכנו במעקב התגלה כי הבעל 'המסופק' לדבריו אינו בוחל בסיפוק יצריו המיניים המפותחים במסגרת העבודה בלבד, אלא שבכל מסגרת בה הוא נמצא הוא מצליח למצוא לעצמו שותפה למעלליו המיניים. התגלה בסופו של דבר שמדובר בדון ג'ואן מודרני שבאמתחתו 5 נשים שונים איתם מקיים הוא יחסי מין באופן קבוע.

כשסיפרנו את כל המידע לאישה היה נראה שהיא כבר ממזמן לא פגועה מהעניין וכי הבינה שמדובר בסקס-מאנייק ממדרגה ראשונה. בכל אופן, בסוף היא הגישה תביעת גירושין והנישואין שלהם נגמרו. אני מאמין שהבעל כיום כבר זקן מידי בכדי להישאר ברמה כה פעילה, אך הוא כבר הפתיע את כולם פעם אחת, מי יודע אם יצליח להפתיע שוב.

This Is CAPTCHA Image